iTV zaprasza widzów na świąteczny tydzień

newsletter stacji iTV 17 kwietnia - Kopia
 

W okresie Święta Wielkiejnocy, a dokładnie w tygodniu od 19 do 25 kwietnia iTV, interaktywna telewizja z muzyką disco, przygotowała dla Was jak zwykle interesujące programy, ciekawostki i sporą dawkę dobrej muzyki.

Zapraszamy do zapoznania się z ramówką iTV:

Newsletter iTV – 19.04 – 25.04

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkiego najlepszego! Smacznego jajka i mokrego dyngusa! A na naszej antenie, jak zwykle sporo ciekawostek!

Sobota, 19.04

W Dancefloor (18:40) gramy najlepsze hity z dyskotek. Nowością będzie utwór Fly Project – „Toca Toca”.

Niedziela, 20.04

W Disco Tour (16:30) pojawimy się tym razem na Gali Disco we Włocławku. Gwiazdą odcinka będzie Sebii – twórca takich hitów jak „Cipuleńka”, „Zarypisty” i „Chodź na siano”.

W Discostacji o 17:00 na liście zadebiutuje Mejk z kawałkiem „Janek”.

W Jeździe Po Klipach (18:15) gościem będzie Piotr, lider zespołu Solaris, twórca hitu „Szmaragdy i diamenty”.

Poniedziałek, 21.04

W Muzycznej Strefie (19:00) tym razem pojawi się materiał z planu klipu do piosenki „Czarne chmury” autorstwa Libera i Mateusza Grędzińskiego. Jest to utwór zadedykowany wszystkim, dla których WOLNOŚĆ jest sprawą najważniejszą. Jak mówią jego twórcy: “nie jesteśmy politykami tylko zwykłymi ludźmi, artystami, którzy są szczególnie wrażliwi na ból i krzywdę innych ludzi. Chcemy, żeby nasza muzyka była kolejnym, mocnym głosem wołającym o wolność dla naszych przyjaciół….ale tez dla nas wszystkich. Skarb jakim jest wolność i demokracja nie jest dziś sprawą oczywistą. Trzeba o nie walczyć i pielęgnować. Pamiętajcie o tym!”

Wtorek, 22.04

O 19:00, w ramach Muzycznej Strefy odwiedzi nas zespół Red Lips – tym razem w całym 4-osobowym składzie. To u nas odbyła się premiera wielkiego hitu zespołu – „To co nam było” i u nas grupa udzieliła swojego pierwszego wywiadu. We wtorek zobaczycie aż dwa ich nowe klipy – „Hey Joe” oraz „Telefony”.

Środa, 23.04

W środę w naszym studiu Muzycznej Strefy zagości zespół Miąższ. Miąższ gra prosto – tak było na pierwszych koncertach i na pierwszej płycie. I tak jest nadal. A może teraz jest nawet jeszcze prościej? Na debiutanckim albumie pojawiło się mnóstwo gości i to tak znamienitych, jak Jacek Kleyff, Czesław Mozil, Budyń, Jacek Bieleński, Słoma i Ziut Gralak.

Czwartek, 24.04

Zapraszamy na Plotę (18:15) – oglądając program dowiecie się między innymi: czy Joanna Liszowska jest bezrobotna? O tym, że mąż Moro jest ponoć chorobliwie zazdrosny o Maseraka, a na dokładkę dowiecie się jak Samusionek poluje na byłego chłopaka.

Piątek 25.04

Zapraszamy na Strefę Nowości o 11:25. Zobaczycie i posłuchacie samych najnowszych hitów, prosto z parkietów dyskotek!

Newsletter w formie graficznej:

newsletter stacji iTV 17 kwietnia

Źródło: Informacja prasowa

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>