iTV zaprasza widzów na nadchodzący tydzień – 26.04 – 02.05

Newsletter iTV od 26 kwietnia do 2 maja 2014 roku - Kopia
 

W nadchodzącym tygodniu stacja iTV prezentuje Wam swoje programy i to, co będziecie mogli w nich zobaczyć.

Prześledźcie tydzień na przełomie kwietnia i maja i sprawdźcie, co ciekawego będzie można zobaczyć w tej telewizji poświęconej disco.

Sobota, 26.04

O 18:40 rusza Dancefloor. Zagramy największe hity dyskotek, w tym Gustavo Lima – „Balada Boa”.

Niedziela, 27.04

O godzinie 15:00 premiera Ploty. W tym tygodniu na tapetę bierzemy między innymi Korę, Krzysztofa Ibisza, Joannę Moro i Paullę – a co im zarzucimy lub za co pochwalimy, dowiecie się … już w niedzielę!

W najnowszym Disco Tour (16:30) kolejna część Gali Disco z Włocławka. Tym razem gwiazdami odcinka będą Model MT i Modelinka oraz Impuls. Dowiecie się jak powstały te zespoły oraz usłyszycie ich największe hity.

W Jeździe Po Klipach (18:15) gościem będzie Darek z formacji Maxx Dance.

Poniedziałek, 28.04

Gwiazdą Muzycznej Strefy (19:00) będzie Inez Bodio, córka posła Bartłomieja Bodio. Wydała właśnie swój debiutancki singiel “Powiedz jak” oraz pokazała teledysk zrealizowany dzięki Społecznej Akademii Nauk. Inez kilka lat temu zgłosiła się do programu “Bitwa na głosy”. Zakwalifikowała się do drużyny Ewy Farnej, która ostatecznie zajęła drugie miejsce w programie. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w talent-show jako solistka.

Wtorek, 29.04

We wtorek Muzyczną Strefę odwiedzi Patty. Pochodzi z Łodzi i ma 21 lat. Sama tworzy teksty i muzykę do swoich utworów. Zraniona przez chłopaka postanowiła napisać piosenkę i tak powstał utwór „(Zabiłeś tę miłość) Nie ma nas”, który po jakimś czasie zamieściła na YouTube. Debiutanckie nagranie Patty w krótkim czasie zdobyło ogromną popularność wśród internautów.
W Muzycznej Strefie zobaczycie jej nowy klip.

Środa, 30.04

W środę o 19:00 w Muzycznej Strefie zagości Verba. Zespół ten można zaliczyć do najbardziej płodnych na polskim rynku. Na nowej wersji ostatniej płyty „Miłość i przyjaźń” fani znajdą bardzo wiele nowych piosenek a także niespodzianki. Jakie? Dowiecie się w programie.

Czwartek, 01.05

Zapraszamy na program Śpiewaj z iTV – o 13:05. Będziecie mogli pośpiewać do swoich ulubionych piosenek. Znakomita rozgrzewka w pierwszy dzień długiego weekendu!

Piątek 02.05

Dobrze zacząć kolejny dzień długiego weekendu od rozgrzewki. Zapewni ją Wam Disco Budzik – od 8 rano serwujemy największe przeboje! A potem… cały dzień samych hitów z iTV!

Zobaczcie także graficzny rozkład jazdy telewizji iTV:

Newsletter iTV od 26 kwietnia do 2 maja 2014 roku

Źródło: Informacja prasowa

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>