iTV w drodze do królestwa szwedzkiego

idp opiniotworczy
 

Muzyczna telewizja iTV ogłasza konkurs i zaprasza na weekend do Szwecji. Ponadto rozdaje multimedialny sprzęt od firmy Lark Europe. Akcja konkursowa będzie trwała do 10 listopada br.

Kanał iTV poprzez konkurs promuje program Discostacja i partnerską markę Lark Europe. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie i wysłać SMS na numer 72 212 o treści DS* wraz z poprawną odpowiedzią. Nagrodą główną jest voucher dla 2 osób na jednodniową wycieczkę do Szwecji – „Szwecja w jeden dzień” z firmą Stena Line. Nagrodami pocieszenia są tablety, mp4 i wiele innych atrakcyjnych produktów umożliwiających m.in. oglądanie muzycznej stacji iTV.

Źródło: iTV

Nagrody w konkursie stacji iTV: voucher dla 2 osób na jednodniową wycieczkę do Szwecji oraz tablety i inne gadżety

Źródło: iTV

Informacje na temat konkursu można znaleźć na antenie kanału, na stronie www.itv.net.pl, w programie Discostacja i na niektórych serwisach partnerskich.

* Informacje o szczegółach konkursu, w tym cenie wiadomości SMS, są podawane codziennie w programie DISCOSTACJA telewizji iTV. Konkurs jest organizowany wyłącznie przez telewizję iTV i jej partnerów. Strona imprezadiscopolo.pl nie organizuje w/w konkursu.

O iTV:

Telewizja iTV jest kanałem muzycznym prezentującym nurty dance, disco, pop i disco-polo. iTV to muzyka, rozrywka i ezoteryka (pasmo EZO TV). Telewizja iTV istnieje od 2003 roku i jest pierwszą polską telewizją interaktywną. Punkt rozpoznawczy kanału to możliwość czatowania na antenie, stąd hasło promujące stację iTV – MUZYCZNIE, CZATOWO, ROZRYWKOWO!

Kanał iTV jest w top 5 polskich kanałów muzycznych*(dane AtMedia). Niezwykle szeroki wachlarz formatów poświęconych muzyce zaspokoi gusta fanów nurtu disco polo, dance oraz tych widzów, którzy słuchają muzyki lat 60/70/80/90. Na antenie iTV można zobaczyć m.in. takie programy jak: „Śpiewaj z królem Disco”, „Retro Polo”, „Discostacja” i wiele innych muzycznych programów.

Źródło: Informacja prasowa

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>