InnY Sławek przeprasza…

Inny Slawek
 

Artysta z Radomia występujący pod pseudonimem InnY Sławek, o którym szerzej pisaliśmy w marcu br., przypomniał nam o swoim istnieniu taneczną piosenką pn. “Zakochany”.

Niewinnie brzmiąca piosenka o miłości, tej szczególnego rodzaju, kreślonej przeznaczeniem i upominającej się o akt zapomnienia, została napisana, jak zdradził nam Sławek, dla jego żony, którą pragnie przeprosić! O co dokładnie chodzi? Tego nie wiemy, ale możemy się domyślać. Facet, jak to facet, przeskrobał, i teraz, z pomocą muzyki, chce udowodnić swojej pani, że to ona jest najważniejsza, choć przewrotnie dodaje w tekście, aby przestała myśleć o sobie.

Czy takie przeprosiny wystarczą? Posłuchajcie!

Dodamy tylko, że jest to wyjątkowa okazja do odsłuchu, bowiem InnY Sławek nie zamierza nakręcić klipu do utworu “Zakochany”, bowiem – jak podaje – nie zależy mu na kasie ani sławie, ale tylko na… zabawie. A więc bawimy się razem z nim!

Źródło: InnY Sławek

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>