III Konkurs Piosenki Disco Polo i Dance “Biały Miś Radia Jard”

Bialy Mis Radia Jard 2014 - Kopia
 

15 marca b.r. w Klubie Rozrywki “Krąg” w Białymstoku (ul. Wierzbowa 6) odbędzie się konkurs wokalny “Biały Miś Radia Jard”.

To będzie już trzecia edycja konkursu dla młodych talentów, dla ludzi, którzy poważnie myślą o zawodowym zajęciu się muzyką disco polo/dance, a którzy chcą sprawdzić się przed Szanownym Jury, osobami cenionymi w branży, których opinia o możliwościach wokalnych i ewentualnym talencie nie jest bez znaczenia.

W tej edycji jury tworzyć będą: Magda Niewińska, Piotr Kobyliński (IMPULS), Jan Bańkowski (Studio Muzyczne Blackwood), Robert Klim (SPIKE) oraz Marcin Kalinowski (VERDIS).

Zgłoszenia do konkursu przyjmuje Iwona Zajączkowska, która m.in. prowadzi program “Vanila Disco” w TV Jard Białystok, w którym goście, muzycy disco polo i dance, opowiadają o swojej karierze. Kontakt: tel. kom. 880 898 380 oraz e-mail: iwona.jard@gmail.com.

Bialy Mis Radia Jard 2014

Plakat promujący Konkurs

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: 1. dla solistów oraz 2. dla zespołów wokalnych.

Jury przy ocenie uczestników konkursu będzie brało pod uwagę następujące kryteria:

– walory głosowe;

– interpretację;

– muzykalność;

– intonację i dynamikę;

– ruch sceniczny;

– indywidualność artystyczną;

– dobór kostiumów.

Przypomnę, że I edycję Konkursu wygrała Monika Szulborska, która od tamtego czasu wzięła udział w wielu koncertach występując pod pseudonimem MIKAYLA. Pisaliśmy o tym na stronie IDP.

Pokazuje to doskonale, że konkurs nie jest iluzoryczny, a utalentowani młodzi kandydaci mają duże szanse na zaistnienie na rynku polskiej muzyki tanecznej.

Nagrodą główną dla laureata konkursu będzie profesjonalne nagranie wokalu do wybranego przez siebie utworu muzycznego.

Imprezę poprowadzi Iwona Zajączkowska, a gościnnie wystąpią w niej zwycięzcy poprzedniej edycji: Agnieszka Wasilewska (laureatka konkursu “solistów”) oraz FENIX NEW (laureaci konkursu w kat. “zespoły wokalne”).

Zobaczcie zaproszenie na III Ogólnopolski Konkurs Piosenki Disco Polo i Dance “Biały Miś Radia Jard” od Magdy Niewińskiej:

Źródła:
Strona WWW Konkursu: http://bit.ly/1ffTAGK
Strona WWW telewizji Jard: http://bit.ly/1jQzRfI
Kanał telewizji Jard na portalu YouTube: http://bit.ly/1fmQAXA

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>