HOT IBISZ i klip „Strzał w 10”

idp opiniotworczy
 

Pan Coco Jamboo uwielbia, kiedy na rynku pojawia się młody narybek. Wtedy można trafić na coś interesującego, a przy okazji dać możliwość zaprezentowania się „pięknym, młodym, utalentowanym”. Z tymi trzema słowami identyfikują się członkowie formacji HOT IBISZ, która pojawiła się na rynku dosłownie przed chwilą, bo jej aktywność na facebook’owym fan-page’u można notować od 10 marca 2013 roku.

11 marca na Facebooku pojawiła się piosenka pt. „Strzał w 10”, do której 2 czerwca w kanale na YouTube (skrót: YT) pojawił się klip.

24 marca grupa opublikowała nowy utwór pt. „Jeszcze jeden raz”, który w zamierzeniu miał być refleksyjny, ale i zarazem skoczny.

Po niecałym miesiącu ostrej pracy, bo 21 kwietnia, na fan-page’u HOT IBISZ pojawił się kawałek pt. „Hajs się zgadza”.

Nie trzeba było całego miesiąca, by w grupie po udanej imprezie, na której pod ciężarem wódki uginały się ławy, obudził się dziki zwierz. Z piosenką o tytule „Dziki zwierz” wpuszczonej w kanał YT 15 maja wokalista HOT IBISZ, który, co będziecie mogli zobaczyć na wideoklipie, mocno stylizuje się na nowszy model Krzyszofa Ibisza, obudził w sobie bestię, a ta rozpoczęła łów. Dziewczęta rozpierzchły się jak zdezorientowane drobne zwierzęta, a dziki zwierz jak jastrząb powoli przelatywał nad polem wypatrując zdobyczy.

2 czerwca na kanale w YT pojawił się klip do piosenki pt. „Strzał w 10”. A nim wyliczanka staje się główną figurą retoryczną mającą za zadanie zachęcić dziewczynę do tańca miłości. W klipie widać minimalistyczne podejście do scenografii, ale widać także młodzieńczy zapał, nieszablonowość i odwagę. Czy HOT IBISZ swoją sławą przyćmi przesławnego Krzysztofa Ibisza? Na to pytanie na pewno jeszcze za wcześnie, ale nie jest za wcześnie na ten materiał wideo.

Zobaczcie:

Źródło: https://www.facebook.com/pages/Hot-Ibisz/220749098067824?fref=ts

http://www.youtube.com/user/HotIbisz?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>