HOT IBISZ i „Jesteś moją królewną” [audio]

hot ibisz - strzal w dziesiatke 3
 

Formacja HOT IBISZ napisała piosenkę pt. „Jesteś moją królewną”. To zdecydowany zwrot w tematyce utworów tej formacji. Pamiętamy, po „Strzale w 10”, kiedy w centrum zainteresowania wokalisty była dziunia z niezłymi bajerami, po „Jeszcze jednym razie”, kiedy bohaterowi najbardziej przy rozstaniu zależało na jeszcze jednym pocałunku, po „Dzikim zwierzu”, kiedy zaczął się czas polowania na dziewczynę, na jej piękne nogi, piersi i brzuch, po „Hajs się zgadza”, kiedy pieniądze były potrzebne do baletów i podrywów, do tego, by było dobrze, po „Dzisiaj na plaży”, kiedy to wreszcie upał rysował linie biustu i pupy dziewczyny na plaży, a zakochanie to tyle, co pragnienie, po tym wszystkim nastąpił zwrot, bo dziewczyna, to nie tylko obiekt seksualnych aspiracji, ale królewna, ktoś, przed kim otworzą się bramy raju.

Źródło: http://bit.ly/1dOwgNH

Kadry z pierwszego teledysku formacji HOT IBISZ do piosenki pt. „Strzał w 10” (u góry i na dole)

Źródło: http://bit.ly/1dOwgNH

Oby HOT IBISZ utrzymał ten zwrot i w swoich piosenkach nie tylko ukazywał chuć i jej obiekty, ale i piękno kobiet, kobiet zasługujących na to, by je nie tylko uprzedmiotawiać, ale i podnosić ich znaczenie, albo, lepiej, oddawać im to, na co zasługują.

Posłuchajcie:

Źródło: https://www.facebook.com/pages/Hot-Ibisz/220749098067824
https://www.youtube.com/user/HotIbisz?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>