HEIDFELD, klip “Lubię to”, oficjalne remiksy

HEIDFELD Lubie to
 

Wczoraj na YouTube miała miejsce premiera teledysku formacji HEIDFELD do utworu “Lubię to”. Chciałbym powiedzieć parę słów o formacji, o tej premierze, a także o dwóch wersjach zremiksowanej piosenki.

Formację HEIDFELD tworzą: Bartłomiej Skorek, Jakub Garstecki, gitara Adrian Rzyp (Piotr Bieniek) i perkusja Mateusz Gnyp.

To, co zespół wyróżnia, to są zdecydowanie intrygujące nazwy piosenek, jak “Bambina” czy “Jowita”, piosenek o dziewczynach, które – jedna zniewala, druga napala, obie umiejętnie uwodzą. W lutym br. była już gotowa “Lubię to” i nie pozostało nic innego, jak zrobić do niej klip. Ten nagrywany był m.in. w klubie Prima Krzczonów (woj. lubelskie) i w Hotelu Regent w Pawłowie.

To, co wyróżnia ten klip, to porywające i kuszące dziewczęta, niczym Bambina i Jowita razem wzięte, młodzieńczy zapał, pomysł i odwaga, dresiarski image, a przede wszystkim muzyka bez kompleksów, ta, która łapie niemal intuicyjnie to, co się lubi, co jest na fali, co w młodej duszy gra.

Nie wiem jak Was, ale mnie ten entuzjazm i te nogi zaczarowały. Uwierzyłem, że fajne rzeczy można robić bez olbrzymiego finansowego wsparcia, bez układów czy menadżerów z górnej półki.

Zobaczcie:

Do tego utworu powstały dwa oficjalne remiksy: Black Due Official Remix oraz JensOn & Mr Travel Remix.

Posłuchajcie obydwu:

Black Due Offical Remix:

JensOn & Mr Travel Remix:

Źródła:

Oficjalny fan page formacji HEIDFELD na Facebooku: http://on.fb.me/1lgTuxV
Oficjalny fan page JensOna na Facebooku: http://on.fb.me/1eQY9IE
Oficjalny fan page Mr’a Travel na Facebooku: http://on.fb.me/1eIgLdm
Kanał JensOna na YouTube: http://bit.ly/QkRrzg
Kanał formacji HEIDFELD na YouTube: http://bit.ly/1pgPt2y

Zdjęcie/zrzut z klipu formacji HEIDFELD do utworu pt. “Lubię to”: http://bit.ly/1pgPt2y

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>