GOLBI i premiera klipu „Zrobimy wszystko”

impreza-disco-polo
 

Grupa GOLBI, która swoją nazwę wzięła od nazwiska lidera, Daniela Golubiewskiego, w minioną niedzielę, 7 kwietnia 2013 roku, w programie „DiscoManiak” stacji ITV u Przemysława Zmyślonego miała premierę swojego debiutanckiego teledysku, który został nakręcony do piosenki pt. „Zrobimy wszystko”.

Słowa piosenki i muzyka jest autorstwa Daniela Golubiewskiego, a klip zrealizował Daniel Jaroszewicz. I słowa są dobre, bo mówią o pięknej dziewczynie, która, jak sugeruje teledysk, przeprowadza się do ukochanego mężczyzny. Opowieść ładna, ale refren mnie kładzie, a leci on tak: „Zrobimy wszystko, na co tylko masz ochotę/ stracisz cnotę, jeszcze w tę sobotę …”. Nic dodać, nic ująć.

Dziewczyna z teledysku ładnie się komponuje ze słowami piosenki, co sprawia, że nie ma tu dysonansu, i w zasadzie nie można się przyczepić do niczego. No, może tylko do tego, do czego i przyczepił się znany internetowy dziennikarz muzyczny specjalizujący się w polskiej muzyce tanecznej, Paweł Pieniążek, który stwierdził w komentarzu pod filmem, że operator kamery najpewniej miał podczas kręcenia zdjęć delirkę. Mnie to nie przeszkadza, bo ja też mam delirkę jak oglądam wideoklip, a że jestem człowiekiem, który w synchronie jest bardzo dobry, to nic nie widzę.


Zobaczcie ten materiał:

Posłuchajcie także wersji audio:
Golbi – Zrobimy wszystko (Video edit) 2013

Źródło: https://www.youtube.com/user/djgolubatomagency/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Zobacz także:

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>