Gladiatorzy: SPIKE i „Ale ja nigdy nie … ogarnę się (DJ Crash & Selini)” VS. EFFECT i „Uciekam od żony (Weź ogarnij się)”

Walki Gladiatorów
 

Bezwzględne Walki Gladiatorów na śmierć i życie wciąż się toczą. To już trzeci pojedynek. Do gry o przetrwanie i prestiż wchodzą nowi zawodnicy. Stawką pojedynków teledysków jest także i to, że Mr Coco Jamboo, Captain Jack oraz Pszczółka Maja, a więc ekipa portalu imprezadiscopolo.pl, przyjrzą się uważniej zwycięzcom i będą ich odtąd traktować na portalu jak prawdziwych mistrzów, a co za tym idzie, poświęcać im w artykułach więcej uwagi.

Pamiętajcie, Gladiatorzy, by wygrać, potrzebują Waszej pomocy. Możecie na nich głosować i wspierać ich w pojedynku na śmierć i życie. Igrzyska trwają!

W dzisiejszym pojedynku walczą ze sobą rywale, którzy potrzebują głębszego zrozumienia swojej sytuacji i „ogarnięcia się”. Z jednej strony jest to historia początku, w której to mężczyzna ma problem z „ogarnięciem się” i trudno mu się przystosować do zmiany, do zamieszkania z kobietą, z drugiej mamy do czynienia z sytuacją końcową, kiedy bohater ma już dość żony i wymaga od niej, by „ogarnęła się”. Kto jest mocniejszy, wyluzowany SPIKE i „Ale ja nigdy nie … ogarnę się (DJ Crash & Selini)” czy wszechstronny EFFECT i „Uciekam od żony (Weź ogarnij się)”?


Którego wykonawcy sytuacja jest łatwiejsza do ogarnięcia? Czy bardziej podoba Wam się historia początku czy końca związku? Który materiał jest bardziej podatny na zmiany, mężczyzna czy kobieta?

Głosowanie czas zacząć! Głosowanie trwa ponad dwa miesiące – do 14 czerwca 2013 roku, godz. 23:59 i 59 s.

Mr Coco Jamboo zaprasza na krwawe tangoo:


Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>