Gladiatorzy: SOLEO i „Kocham blondynki (Kochane kobitki)” VS. MAXX DANCE i „Chodź Skarbie”

Walki Gladiatorów
 

Bezwzględne Walki Gladiatorów na śmierć i życie wciąż się toczą. To już piąty pojedynek w grze o wszystko. Do walki o przetrwanie i prestiż wchodzą nowi zawodnicy. Stawką pojedynków teledysków jest także i to, że Mr Coco Jamboo, Captain Jack oraz Pszczółka Maja, a więc ekipa portalu imprezadiscopolo.pl, przyjrzą się uważniej zwycięzcom i będą ich odtąd traktować na portalu jak prawdziwych mistrzów, a co za tym idzie, poświęcać im w artykułach więcej uwagi.

Pamiętajcie, Gladiatorzy, by wygrać, potrzebują Waszej pomocy. Możecie na nich głosować i wspierać ich w pojedynku na śmierć i życie. Igrzyska trwają!

W dzisiejszym pojedynku walczą ze sobą rywale, dla których poderwanie kobiety to nie tyle punkt honoru, co obowiązek. Różnią się oni jednak od siebie strategią. W pierwszym teledysku możemy zaobserwować podryw w ogólności, kiedy to bohater chce poderwać dziewczyny w ogóle, i w związku z tym chwali i blondynki, i brunetki, i szatynki, i rude. Chce mieć wszystkie, i w swoim braku umiaru może nie poderwać żadnej. W drugim teledysku widzimy podryw wyspecjalizowany, gdzie drugi bohater wszystkie swoje siły rzuca na jedną, i tylko tę jedną chce zdobyć. Który z gladiatorów jest sprytniejszy, słodko-słodkie SOLEO i „Kocham blondynki (Kochane kobitki)” czy pewne siebie MAXX DANCE i „Chodź Skarbie”?


Który sposób na podryw jest bardziej efektywny? Czy lepiej łapać w sieć miłych słówek wszystkie nawijające się panny, czy może polować tylko na jedną rybkę?

Głosowanie czas zacząć! Głosowanie trwa ponad dwa miesiące – do 28 czerwca 2013 roku, godz. 23:59 i 59 s.

Mr Coco Jamboo zaprasza na krwawe tangoo:Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>