Gladiatorzy: PUDZIAN BAND „Dzień za dniem” VS. Tomasz NIECIK „Lovelas”

Walki Gladiatorów
 

Bezwzględne Walki Gladiatorów na śmierć i życie wciąż się toczą. Do gry o przetrwanie i prestiż wchodzą nowi zawodnicy. Stawką pojedynków teledysków jest także i to, że Mr Coco Jamboo, Captain Jack oraz Pszczółka Maja, a więc ekipa portalu imprezadiscopolo.pl, przyjrzą się uważniej zwycięzcom i będą ich odtąd traktować na portalu jak prawdziwych mistrzów, a co za tym idzie, poświęcać im w artykułach więcej uwagi.

Pamiętajcie, Gladiatorzy, by wygrać, potrzebują Waszej pomocy. Możecie na nich głosować i wspierać ich w pojedynku na śmierć i życie. Igrzyska trwają!

W dzisiejszym pojedynku walczą ze sobą rywale, których największym atutem jest podryw, a dziewczynom na ich widok miękną nie tylko nogi: silny, acz romantyczny Krystian Pudzianowski z formacji PUDZIAN BAND z teledyskiem do piosenki pt. „Dzień za dniem” oraz znany z łowów króla disco oraz z uwodzicielskiej osobowości Tomasz NIECIK Niecikowski z teledyskiem do piosenki pt. „Lovelas”.


Którego wykonawcy uroda Was uwiodła? Które dziewczyny wydają się Wam bardziej ponętne?

Głosowanie czas zacząć! Głosowanie trwa ponad dwa miesiące – do 7 czerwca 2013 roku, godz. 23:59 i 59 s.Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>