Gladiatorzy: LONG & JUNIOR i „Powiedz jak to jest” VS. AFTER PARTY i „Bujaj się”

Walki Gladiatorów
 

Bezwzględne Walki Gladiatorów na śmierć i życie, mimo trwających świąt, wciąż się toczą. To już czwarty pojedynek w grze o wszystko. Do walki o przetrwanie i prestiż wchodzą nowi zawodnicy. Stawką pojedynków teledysków jest także i to, że Mr Coco Jamboo, Captain Jack oraz Pszczółka Maja, a więc ekipa portalu imprezadiscopolo.pl, przyjrzą się uważniej zwycięzcom i będą ich odtąd traktować na portalu jak prawdziwych mistrzów, a co za tym idzie, poświęcać im w artykułach więcej uwagi.

Pamiętajcie, Gladiatorzy, by wygrać, potrzebują Waszej pomocy. Możecie na nich głosować i wspierać ich w pojedynku na śmierć i życie. Igrzyska trwają!

W dzisiejszym pojedynku walczą ze sobą rywale, których piękne i ułożone życie zostało brutalnie przerwane przez kobietę. W pierwszym przypadku Ona wciąż chciała więcej i więcej, a nie chodziło o więcej czułości, ale więcej – mówiąc trywialnie – kasy, by zaspokajać rosnące potrzeby materialne. W drugiej propozycji kobieta była znacznie bardziej brutalna i za plecami naiwnego kandydata do jej ręki flirtowała (używając eufemizmu) z innym. Który z gladiatorów jest mocniejszy, duetowa hybryda LONG & JUNIOR i „Powiedz jak to jest” czy stylowa ekipa AFTER PARTY i „Bujaj się”?


Który z mężczyzn wykazał się większą asertywnością? Czyja historia skończyła się bardziej szczęśliwie?

Głosowanie czas zacząć! Głosowanie trwa ponad dwa miesiące – do 21 czerwca 2013 roku, godz. 23:59 i 59 s.

Mr Coco Jamboo zaprasza na krwawe tangoo:Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>