Gladiatorzy: JORRGUS i „Jesteś” VS. EXTAZY i „Buzi to za mało”

Walki Gladiatorów
 

Bezwzględne Walki Gladiatorów na śmierć i życie wciąż się toczą. To już szósty pojedynek z przewidzianych ośmiu w grze o wszystko. Do walki o przetrwanie i prestiż wchodzą nowi zawodnicy. Stawką pojedynków teledysków jest także i to, że Mr Coco Jamboo oraz Captain Jack, a więc ekipa portalu imprezadiscopolo.pl, przyjrzą się uważniej zwycięzcom i będą ich odtąd traktować na portalu jak prawdziwych mistrzów, a co za tym idzie, poświęcać im w artykułach więcej uwagi.

Pamiętajcie, Gladiatorzy, by wygrać, potrzebują Waszej pomocy. Możecie na nich głosować i wspierać ich w pojedynku na śmierć i życie. Igrzyska trwają!

W dzisiejszym pojedynku walczą ze sobą rywale, dla których kobieta jest prawdziwą inspiracją. Dla pierwszego z gladiatorów kobieta jest sumą przeciwstawnych elementów, prawdziwą coincidentia oppositorum Mikołaja z Kuzy, jest burzą oraz słońcem, niebem i piekłem, prawdą i kłamstwem, miłością i nienawiścią, pragnieniem i wstydem, a w dodatku jest kimś więcej. Jest tą, która sprawia, że poza nią nic nie ma znaczenia, jednak doskonale potrafi zabawić się niewinnym mężczyzną i go porzucić. Dla drugiego z gladiatorów kobieta to stworzenie, które pocałunkami potrafi tak zadziałać na mężczyznę, że będzie pragnął i myślał tylko o więcej. Ten typ kobiety jest bestią, która za pomocą intelektu potrafi doskonale stopniować podniecenie u ofiary, a później ją … (dopowiedzieć sobie musicie sami). Który z gladiatorów ma pełniejszy obraz kobiety, kto zwycięży, doświadczony JORRGUS i „Jesteś” czy podniecone EXTAZY i „Buzi to za mało”?


Który z bohaterów ma pełniejszy obraz kobiety? Który dostanie więcej, a kto z nich zostanie na lodzie?

Głosowanie czas zacząć! Głosowanie trwa ponad dwa miesiące – do 5 lipca 2013 roku, godz. 23:59 i 59 s.

Mr Coco Jamboo zaprasza na krwawe tangoo:Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>