Gesek prezentuje nowy singiel

Łukasz Gesek, disco polo
 

Zespół Gesek na scenie disco polo i dance jest debiutantem, ale idzie jak burza, cały czas pracuje nad piosenkami i co chwila raczy nas nowościami.

Aktualnie na rynek wchodzi czwarty singiel, pn: “NA ZAWSZE – WESELNE PRELUDIUM”. Tym razem piosenka nawiązuje do tematyki ślubu i pierwszego tańca młodej pary. Klip zrealizowany został w Elblągu (rodzinnym mieście wokalisty). Cała piosnka utrzymana jest w stylistyce muzyki pop.

Na pytanie: – Dlaczego zespół zdecydował się na ucieczkę z nurtu disco polo?

Lider zespołu Łukasz Gesek odpowiada: – Tworząc piosenki nie zastanawiam się, czy będzie to gatunek disco, dance czy pop. Dla mnie muzyka to dźwięki i słowa, które tworzą pewną opowieść. Tworząc utwór “Na zawsze – Weselne preludium”, wiedziałem, że będzie to ballada. Muzyka niejedno ma imię, a ogólnie pojęta muzyka pop to temat rzeka, który jest niewyczerpany stylistycznie. Muzyka disco polo to nie tylko mocne bity, dla mnie to również piękne ballady, utwory przy których można się zrelaksować, zastanowić nad tekstem. Jestem artystą który poszukuje nowych brzmień, ciekawych rozwiązań muzycznych, nie chce powielać schematów i utartych rytmów. Moim zdaniem nowy singiel będzie się wyróżniał przez to, że brzmi oryginalnie.

Posłuchajcie utworu i oceńcie sami – “NA ZAWSZE – WESELNE PRELUDIUM”:

Źródło: Łukasz Gesek

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>