GESEK i klip “Dziewczyna w bikini”

gesek_okladka (mniejszy)
 

19 kwietnia br. w YouTube miała miejsce premiera debiutanckiego klipu Łukasza Geska do utworu “Dziewczyna w bikini”.

Jesienią ub.r. powstał nowy projekt na polskiej scenie disco/dance – GESEK. Jak nietrudno się domyślić, elbląski artysta postanowił firmować przedsięwzięcie swoim nazwiskiem.

Wcześniej Łukasz znany był z występów w pop-rockowym zespole Sobota, a także związany był z obsługą imprez okolicznościowych, zarówno od strony artystycznej, jak i technicznej.

Telewidzowie mogą także kojarzyć Łukasza Geska z występu w popularnym telewizyjnym show emitowanym na antenie TVP2 – “Bitwa na głosy”. Pod koniec 2012 roku artysta, jako członek ekipy z “Bitwy”, został zaproszony przez Ryszarda Rynkowskiego do wzięcia udziału w nagraniu płyty pt. “Razem”, która cieszyła się dużą popularnością, osiągając ostatecznie status złotej płyty.

Teraz, po licznych doświadczeniach w muzyce, już w zupełnie nowej odsłonie GESEK zapowiada wydanie płyty długogrającej w klimacie disco – “Czas na Disco”. Jest autorem cieszących się rosnącą popularnością utworów “Dziewczyna w bikini”, “Karaoke” czy “Nago, Nago”, które stanowić będą główną osnowę wydania muzycznego. Obecnie trwają prace przy realizacji drugiego teledysku – do utworu “Nago, Nago”.

Pisaliśmy już na naszych łamach o piosence “Dziewczyna w bikini”, skupimy się zatem na teledysku.

Teledysk do utworu kręcony był w Elblągu, rodzinnym mieście Łukasza. Tak artysta opowiadał o klipie:

– Sceny kręcone były w Hotelu Elbląg, na elbląskiej starówce z wykorzystaniem bardzo charakterystycznej limuzyny Hummer oraz w dyskotece Bollywood Bowling klub. W teledysku wystąpiły dwie profesjonalne modelki oraz grupa przyjaciół i znajomych – po czym dodał – Prace na planie były bardzo przyjemne, a doświadczony operator, Janusz Konopla, pomógł mi w przekazaniu treści piosenki.

Już teraz klip emitowany jest w telewizji TV.DISCO, a będzie go można zobaczyć we wszystkich stacjach w Polsce poświęconych muzyce disco i dance.

Gesek Dziewczyna w bikini 1

Łukasz Gesek, twórca projektu disco/dance biorącego nazwę od jego nazwiska

Gesek Dziewczyna w bikini 8

Widzowie z pewnością zapamiętają Geska po charakterystycznym elemencie garderoby – białym berecie; zdjęcie: Łukasz Sienkiewicz

Gesek Dziewczyna w bikini 2

Jednak to, co widzowie zapamiętają najbardziej z klipu Geska, to piękne dziewczyny o kocich ruchach

Gesek Dziewczyna w bikini 3

Na widok dziewczyny w bikini czujemy się jak na plaży w Maroko; tu – jedno z lepszych ujęć z teledysku

Gesek Dziewczyna w bikini 6

Zdjęcia do klipu przebiegały sprawnie …

Gesek Dziwczyna w bikini 4

… a w produkcji wzięły udział dwie profesjonalne modelki

Gesek Dziewczyna w bikini 7

“Aj jaj jaj, ściany się kręcą, wszystkie problemy zostały daleko”; zdjęcie: Łukasz Sienkiewicz

Gesek Dziewczyna w bikini 5

Zdjęcie pamiątkowe z klubu Bollywood Bowling w Elblągu

Gesek Dziewczyna w bikini 9

“Chce się żyć, chce się pić”; zdjęcie: Łukasz Sienkiewicz

Piosenka utrzymana jest w letnich klimatach i namawia do tańca i do nieskrępowanej zabawy. Bardzo dużym atutem produkcji wideo są dziewczyny, profesjonalne modelki, z dużym doświadczeniem w tego typu produkcjach, piękne, prawdziwe zwierzęta sceniczne, które ze swoim ciałem, w tanecznym aspekcie oczywiście, potrafią zrobić niemal wszystko.

Dziewczyny przygotowują się do imprezy, przymierzają ciuchy, poddają się dobremu nastrojowi i, co tu ukrywać, same sobą wielce napędzają licznik odsłon materiału na YouTube. Ich biodra kołyszą się tak, że i ściany się kręcą, i w głowie wiruje. Jest chemia. Należy tu szczególnie wyróżnić Marikę Wojtkowiak, która obecnie, wedle mojej skromnej opinii, jest prawdziwą gwiazdą polskich klipów disco i warta jest każdych pieniędzy.

Łukasz uśmiechnięty, charakterystycznie ustylizowany, w lustrzanych okularach i berecie, dodaje pozytywnej energii całości. Jest i zabawa kolorami, gdzie czerwień wiąże poszczególne ujęcia w sensowną całość.

Co ciekawe, mimo tego, że Łukasz ma doświadczenie także jako tancerz, w klipie widzimy go w przeważającej części materiału w pozycji siedzącej. Jednak potrafi odnaleźć się w dynamice utworu, a jego zachowanie przy słowach “pulsujący beat” pokazuje, że artysta ma dużą świadomość własnego ciała i potrafi je właściwie wykorzystać.

Podsumowując, klip do pretendującego do hitu lata 2014 utworu “Dziewczyna w bikini” jest dynamiczny, sensowny, bardzo wizualny i bardzo dobrze układa się do piosenki. Powiem szczerze, że to jeden z lepszych klipów ze stajni produkcyjnej od Janusza Konopli. Taki, o którym będzie się jeszcze długo mówić i pamiętać.

Zobaczcie teledysk do utworu “Dziewczyna w bikini” Łukasza Geska:

Więcej o zespole znajdziecie na stronach:

Oficjalna strona WWW Geska: http://bit.ly/1orpNKQ
Oficjalny fan-page zespołu Gesek na Facebooku: http://on.fb.me/1lzccEh
Oficjalny kanał zespołu Gesek na YouTube: http://bit.ly/1gaEbmr

Źródło zdjęć: GESEK

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>