FREESTYLE i zajawka utworu “Potok słów”

Źródło: materiał prasowy
 

Niedawno pisaliśmy o powstaniu nowego zespołu na polskiej scenie disco – formacji FREESTYLE, w której liderem jest Grzegorz Tchórzewski. Teraz docierają do nas kolejne informacje dotyczące działalności siedleckiego zespołu.

Zespół FREESTYLE przygotował dla Was zajawkę najnowszego utworu pt. “Potok słów”. Już niedługo piosenkę w wykonaniu koncertowym będziecie mogli usłyszeć 23 listopada w Speed Club’ie w Starych Rowiskach, gdzie odbędzie się koncert z okazji 10. urodzin formacji TROPIC.

Jako ciekawostkę mogę także dodać, że grupa FREESTYLE w przyszłym tygodniu rozpocznie zdjęcia do swojego debiutanckiego teledysku do utworu “Miłość i wiara”, który możecie usłyszeć na łamach naszego serwisu. Klip zrealizuje Respect Media.

Posłuchajcie fragmentu utworu “Potok słów” formacji FREESTYLE:

Źródło: Materiał prasowy
Zdjęcie: FotoKupinski.pl

Opracował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do FREESTYLE i zajawka utworu “Potok słów”

  1. fan pisze:

    Grzesiu wszystko fajnie pięknie ale najbardziej kibicuje kolejnej odsłonie która mam nadzieje że nie zacznie się po raz kolejny od słów “łooo Łoo Łoo oooo” po za tym kibicuje zwojowania co najmniej rynku lokalnego

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>