FREESTYLE i singiel „Miłość i wiara” [debiut]

Źródło: materiał prasowy
 

Na polskiej scenie disco zadebiutował zespół FREESTYLE. Formacja została założona przez Grzegorza Tchórzewskiego w tym roku w Siedlcach. Grzegorz jest ściśle związany z muzyką, bowiem nie tylko zajmuje się nią w związku z prowadzeniem zespołu FREESTYLE, ale także zarabia na życie jako DJ w jednym z klubów dyskotekowych w Siedlcach.

Zespół ma klasyczny układ personalny: tworzą go lider i wokalista Grzegorz oraz dwóch tancerzy, Artur i Robert. Formacja nieprzypadkowo nosi nazwę związaną z tańcem, gdyż dwaj jej członkowie pochodzą z sekcji tanecznej breakdance.

Już teraz możecie posłuchać ich singla „Miłość i wiara”, a wkrótce zapowiadane są premiery utworów „Chociaż raz”, „Potok słów” czy „Znowu moja wina”.

Ponadto, do debiutanckiego singla „Miłość i wiara” FREESTYLE ma zamiar zrealizować teledysk. Zwróćcie także uwagę na wyraźny wizerunek grupy, która na fotografii prezentuje się specyficznie – tancerze widoczni są w maskach.

Czy zespół dostanie, parafrazując słowa utworu „Miłość i wiara”, to, co chce? Czy te taneczne rytmy i nowy wokal na polskiej scenie disco zostaną zauważone i docenione?

Posłuchajcie:

Źródło: Materiał prasowy
Zdjęcie: FotoKupinski.pl

Udostępnij!

1 komentarz do FREESTYLE i singiel „Miłość i wiara” [debiut]

  1. Janina! pisze:

    Bardzo ciekawy tekst, i wpada w ucho. Pięknie się zaczyna i już czekam na kolejne nutki. Pozdrawiam Janina!

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>