Formularz do wpisów

Już tylko kilka kroków dzieli Cię od tego, by Twoje informacje znalazły się na portalu IDP

Portal imprezadiscopolo.pl zmienia model biznesowy i staje się bardziej przyjazny dla wszystkich, którzy dostarczają wartościowej treści.

Postanowiliśmy, że teraz to Ty – osoba reprezentująca Zespół, Wydarzenie czy Imprezę, Klub, Media lub Inne źródło informacji – masz większy wpływ na treści, które mogą zobaczyć Twoi Fani, Klienci czy Inni, którzy odwiedzają naszą stronę WWW.

Odwiedza nas średnio ok. 20 000 UU miesięcznie (dane za sierpień 2014 r.).

Pozwól stać się widocznym i przygotuj interesującą treść!

Wystarczy, że prawidłowo wypełnisz poniższy formularz*: podasz dane autora informacji (osoba fizyczna, firma, zespół), swój adres e-mail, temat wpisu/informacji/artykułu, wybierzesz kategorię wpisu i dostarczysz nam unikalnej (informacja w tej samej formie nie może znajdować się na innej stronie WWW), interesującej i poprawnej treści (nie wiesz, o czym pisać – zobacz poradnik). Możesz podać link do Twojej strony w sieci (kanał YouTube, fanpage na Facebooku, strona WWW) oraz załadować grafikę (np. zdjęcia) i maksymalnie jeden plik muzyczny.

Pamiętaj, że wysyłając do nas te informacje, odpowiadasz za ich treść. Pamiętaj także, że załączając multimedia jednocześnie wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie na stronie imprezadiscopolo.pl!

Dotrzyj już teraz do Twoich potencjalnych odbiorców!

Ile to kosztuje? Zupełnie nic. Jeżeli dostarczysz nam interesującej i poprawnej językowo treści, której nie będzie trzeba poddawać korekcie, nasza usługa publikacyjna jest bezpłatna.

Nie wiesz o czym pisać, jak stworzyć interesującą treść? Możesz zlecić nam napisanie artykułu: więcej informacji po kontakcie imprezadiscopolo@gmail.com

 * redaktorzy portalu selekcjonują najlepsze informacje i treści, więc może się zdarzyć, że Twój artykuł nie zostanie u nas opublikowany.

Imię i nazwisko lub ksywka (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat wpisu (wymagane)

Wybierz kategorię wpisu

Treść wpisu widoczna na imprezadiscopolo.pl (wymagane)

Uwagi dla nas (np. linki do YouTube, Facebook itp.)

Prześlij grafikę


Prześlij audio

Przepisz kod z obrazka
captcha