“Fenomen Discopolo”, czyli Marcin Miller w panelu dyskusyjnym

Fenomen discopolo
 

Od 28 do 30 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się 4. Edycja Europejskich Targów Muzycznych Gazety Co Jest Grane. Jest to impreza, na której poruszane są najważniejsze tematy dotyczące rynku muzycznego.

W tymże roku nie bez echa przejdzie temat muzyki disco polo. Ogromne zainteresowanie tym gatunkiem muzycznym potwierdzone przez miliony sympatyków, niemal namacalne, bo wyrażone w postaci dziesiątek milionów odsłon teledysków polskiego disco na znanym portalu z treściami wideo, wzbudziło duże emocje wśród specjalistów z branży muzycznej.

Poczęło się mówić o “fenomenie disco polo”. Takiż tytuł, “Fenomen discopolo”, nosi jeden z paneli dyskusyjnych Europejskich Targów Muzycznych. To zjawisko niebywałej popularności muzyki disco w polskim wydaniu, to, jaki jest jej współczesny stan i jaka ją czeka przyszłość – to wszystko zgłębią zaproszeni goście w osobach:

Macieja Bochniaka (reżysera filmu “Disco polo”)

Marcina Millera, Boys

Piotra Głowackiego, aktora

Roberta Klatta, dyrektora muzycznego POLO TV, dyrektora generalnego Agencji World Media

Panel dyskusyjny “Fenomen discopolo” rozpocznie się w niedzielę, 30 listopada, o godz. 16:30 w Sali Kopernika PKiN w Warszawie. Przewidziana projekcja fragmentów filmu “Disco Polo”, którego premiera kinowa zapowiadana jest na 27 lutego 2015 roku.

Źródło: European Music Fair
Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>