FASTER i klip „Zróbmy deal”

faster-teaser-zróbmy-deal
 

20 kwietnia na kanale zespolfaster w portalu YouTube ukazał się teaser do klipu formacji FASTER pt. „Zróbmy deal”. A w nim mogliśmy zobaczyć początek całej historii, która przebiega tak:

17 kwietnia 2013 chłopaki z zespołu FASTER zainicjowali olbrzymią zmianę w swoim życiu. Podjechali swoim wysłużonym samochodem pod ogrodzenie posesji, obserwowali ofiarę, po czym wtargnęli, przeskakując ogrodzenie, na teren prywatny, by, włamując się do domu, natknąć się w szufladzie na rulony z najwyższymi nominałami złotych polskich. Tym sposobem Paweł L. i Paweł P. zrobili niezły interes.

Pytanie? Co artyści z polskiej sceny disco zrobią z taką kasą? Na odpowiedź nie trzeba było aż tak długo czekać, bo wczoraj, 25 maja 2013 roku, ukazał się najnowszy teledysk FASTER, pierwszy w tym roku, który jest kontynuacją opowieści przedstawionej w teaserze. Część zdjęć, jak dowiedziałem się z policyjnych kartotek, była kręcona we Włoszech.

Dwa tygodnie później, po wydarzeniach z 17 kwietnia, chłopaki z FASTER śmigają Mustangiem na tle zachodzącego słońca, grożą bronią swojej ofierze, bawią się i rządzą, melanżują, pływają, lecą i skaczą, po prostu maksymalnie konsumują swój deal.

Jak skończy się historia niezłego przekrętu, czy opowieść będzie miała swój finał w kryminale?

Źródło: http://www.youtube.com/user/zespolfaster?feature=watch

https://www.facebook.com/zespolfaster
http://zespolfaster.pl/

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>