FASTER i backstage z letniej trasy koncertowej

faster-teaser-zróbmy-deal
 

Zespół FASTER, twórcy takich hitów, jak „Seniorita”, „Uderzam w melanż”, „Mega Party” czy „Zróbmy deal”, opublikował specjalną gratkę dla swoich fanów – materiał filmowy z kulis plenerowej trasy koncertowej, która dobiegła już końca. Teraz zespół będzie występował w klubach, a nam pozostają wspomnienia z ich występów, a także zarejestrowane sytuacje, których z pewnością nie byliśmy świadkami.

Materiał rozpoczyna się niekonwencjonalnie, kiedy to Paweł udający osobę w stanie niezbyt nadającym się do występu, zaprasza widzów na film. Zdradzę od razu, że członek formacji FASTER po prostu bujał się w hamaku. I rozpoczęło się, a muzyka „Zróbmy deal” towarzyszyła obrazom. Dalej jazda, wygłupy, niekonwencjonalne ujęcia i słowne wycieczki, hotelowe menu, scena i to, co poza nią.

Zobaczcie zdjęcia z Firleja, Silna i Parczewa! Obejrzyjcie chłopaków z FASTER, a więc Pawła Leszczyńskiego, Pawła Pilipienko i Pabla Brzezińskiego w tym wyjątkowym materiale:

Źródło: http://bit.ly/1ebrE3l

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>