FAILIES DANCE z nowym singlem pt. “Grzeszna miłość”

news
 

Krzysiek Wróblewski, lider i frontman ostródzkiej formacji FAILIES DANCE, przygotował dla Was nowy singiel pt. “Grzeszna miłość”.

Utwór jest jedną z najnowszych produkcji ostródzkiego muzyka. Piosenka ukazała się pod koniec 2013 roku, a nagrana została przy współpracy z ojcem sukcesu ostródzkiego frontmana – Adamem Goniszewskim (Pink Roses studio), z którym Krzysiek współpracuje od wielu lat.

Na multimedialnym singlu znajdziecie utwór “Grzeszna miłość” w wersji Radio Edit, jak również aranżację muzyczną (oryginał) do tej skocznej piosenki. Jako Bonus Track dodany został utwór “Dotyk 2010″ – największy przebój w dziejach ostródzkiej muzyki tanecznej i tego zespołu.

Obecnie wiemy, że przygotowany jest już kolejny utwór, który niebawem zostanie nagrany studiu Pink Roses.

Zapraszamy do wysłuchania singla:

“Grzeszna miłość (Radio Edit)”:


 
“Grzeszna miłość (aranżacja)”:


 
“Dotyk”:


 
Źródło: Informacja prasowa

Udostępnij!

1 komentarz do FAILIES DANCE z nowym singlem pt. “Grzeszna miłość”

  1. profesjonal pisze:

    jeden z najlepszych muzyków w naszym mieście jedyny który pozostał na rynku muzyki tanecznej z Ostródy jego kilka lat na scenie jest na pewno dobrym przykładem że na ostródzkiej scenie muzyki dance zostaje niepokonany oby tak dalej kolego tak trzymaj

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>