EXTAZY

Kamil Chludziński EXTAZY
 

Zespół EXTAZY powstał zaledwie w 2009 roku. Twórcą zespołu EXTAZY jest Kamil Chludziński. Jednak ten lider zespołu ma znacznie bogatsze CV w show biznesie. Chludziński występował przez kilka lat z grupą Stars aż do 2007 roku, później razem z Damianem Staniszewskim założył zespół Matrix. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenek Martixa był utwór pt.: „Tak jak pierwszy raz”. Jest on o miłości i dla tych szczęściarzy, którzy dotrą do jego dobrej kopii na YouTubie, możliwość posłuchania go będzie doskonałym prezentem. Jak podają członkowie EXTAZY na swojej stronie, zespół Matrix zakończył swoją działalność z przyczyn osobistych końcem 2008 roku.

Owocem współpracy grupy EXTAZY z Wydawnictwem Muzycznym Poparazzi było wydanie singla „Chciała”, na którym obok kilku wersji tego utworu został zamieszczony utwór „Sexapilu gra”.

11 kwietnia 2011 roku to data premiery debiutanckiego krążka pt.: „Powiedz, powiedz co cię kręci”, na którym można znaleźć przeboje: „Powiedz, powiedz co cię kręci” oraz „Smakować będę cię”.


W teledysku pierwszego przeboju, którego premiera odbyła się w czerwcu 2011 roku, występują przystojni mężczyźni oraz – co dla mnie ważniejsze – piękne kobiety. W przypadku tych pierwszych, dominuje styl ubioru kowbojsko-włoski, co znaczy, że chłopaki mają na sobie dżinsy i skórzane paski z – uwaga! – obrotową sprzączką, oraz obcisłe włoskie koszulki, które szepczą płci pięknej: weź mnie dotknij, a najlepiej ściągnij! Kobiety są ubrane – co miłe – w sukienki, gdzie jedna z nich ma wyróżniające i dość często spotykane w klimatach muzyki dance lamparcie łatki. Ale czy wokalista jest grzechu warty? O czym marzy ponętna lamparcica? Można się przekonać poniżej:

Premiera wideoklipu „Smakować będę cię” odbyła się w listopadzie 2011 roku i od razu zdobyła rzesze fanów. Nie dziwne, bowiem już po wysłuchaniu kilku słów można stanowczo stwierdzić, że to hit. Nasuwa się pytanie o to, jak się robi hity? Trudno to jednoznacznie zdefiniować, jednakże wystarczy posłuchać choć fragment piosenki, a od razu wiadomo, czy jest ona hitem w danym czasie, czy nie. Może warto by je zadać samym twórcom. Mi pozostaje się rozkoszować hitem EXTAZY – „Smakować będę cię”. A leci on tak: „Smakować będę cię/Każdy kęs całą ciebie chcę mieć/Upajać się/Szukać miejsc, w których najsmaczniej jest/Na dole raz/Góra dwa/Z boku, potem na wznak, ahh…” tak, tak to leciało, i tak powstają prawdziwe hity. Nie dziwne, że przepadają za tą piosenką dyskotekowi DJ-e. Wpisuje się ona doskonale w wizerunek grupy, przypomnę, o nazwie EXTAZY, i jest bardzo podniecająca, a to dyskotekowe nastolaty lubią najbardziej.

Na uwagę zasługuje nagrany w 2009 roku, kawałek pt.: „Sexapilu gra”. Jest to utwór o kolorycie erotycznym, i znaleźć w nim można takie frazy, jak: „ciał zbliżenie”. „penetracja to podstawa każdej dziury” (oj, brzydko, brzydko), „osiągany stan zbliżenia i ekstaza” czy „dajesz mi to/co innym marzy się non-stop”.

21 stycznia 2012 roku pojawia się kolejny utwór, tym razem w duecie ze Slaybackiem, producentem muzycznym, i nosi tytuł: „Namiętna i słodka”. Utwór bardzo przypomina znaną południowoamerykańską piosenkę bijącą rekordy oglądalności na portalu YouTube.com, gdzie w jednym miejscu znacząco zostaje przekroczony limit przebywania bardzo urokliwych młodych kobiet, co może być niebezpieczne dla zdrowia. Na szczęście „Namiętna i słodka” atakuje słowami, nie obrazami. Opowiada o pewnej kobiecie, z którą życie okazuje się utrapieniem. Jest ona na tyle boska, że powstaje mi w głowie naturalny dylemat: być z nią i nie wytrzymać czy nie być. To drugie jest jednak z definicji niemożliwe. Pozostaje męka z kobietą, która jest bardzo trudna w obyciu. Jednocześnie warta jest trudu. I koło się zamyka. Ta sytuacja jest jednakże doskonałym pretekstem do napisania piosenki. Wydaje się mimo wszystko, że do hitu jej jeszcze trochę brakuje.

2 kwietnia 2012 roku ukazuje się singiel „Będę bawił się” we współpracy z kolejnym producentem muzycznym o pseudonimie Vanfire.

Końcem sierpnia 2012 roku odbyła się premiera singla pt.: „Kakao”. Remiksu utworu podjęli się producenci: Qidd Slayback oraz Dendix. Uwaga, piosenka mocno kontrowersyjna, jednakże nie odbiegająca daleko od klimatów EXTAZY. Wszystko zależy od progu wrażliwości, a Mr Coco Jamboo zdaje się takiego progu nie posiadać, jak nie posiada go z pewnością Kamil Chludziński.

Zespół EXTAZY

Źródło: http://www.zespolextazy.pl/index.php?c=1358867726

Na koniec o najnowszej premierze zespołu z września 2012 roku – „Chodź do mnie bliżej mała”. Co zaskakujące, utwór traktuje o tym, co jest „ważne”, a więc o wartościach. Opowiada o rozstaniu, o zakochaniu i … skończy z tym roztkliwianiem się. Jak na standardy disco w wideoklipie występuje niezwykle seksowna dziewczyna, i to wokół niej skupia się cały ten show. Reszta niech pozostanie milczeniem, liczą się tylko jej usta i związana z nimi rozpusta.


Skład grupy EXTAZY: Kamil Chludziński (lider zespołu, główny wokalista i autor większości piosenek na debiutanckiej płycie) oraz tancerze: Łukasz i Marcin.

Źródło: http://www.zespolextazy.pl/index.php?c=1358867726

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>