EXPERT i klip „Wakacje” [historia + wideo]

EXPERT Wakacje 2013 OFFICIAL VIDEO HD 096
 

Pamiętacie zespół EXPERT? Jeśli jesteście młodymi słuchaczami, to pewnie nie, dlatego zapraszam na krótką notkę nt. formacji, a także na ich klip.

W 1989 roku trzej bracia, Waldek, Jarek i Sławek, założyli i tworzyli zespół o nazwie „Kaprys”. W Potworowie, miejscowości w województwie mazowieckim, chłopaki z KAPRYSU byli bardzo popularni, z tego względu nie obyło się w okolicy bez imprezy tanecznej, na której by nie występowali.


W roku 1995 zespół notował największą popularność, co poświadczyć może fakt, że wydał wtedy aż trzy kasety. Te wydawnictwa muzyczne pojawiły się pod nazwą „Expert” podług wymogów firmy fonograficznej.

Źródło: http://bit.ly/19591su

Marta Fiedoruk, uczestniczka programu „Top Model” TVN w klipe EXPERT

Źródło: http://bit.ly/19591su

W tym czasie największymi hitami formacji EXPERT były: „W Białobrzegach nad Pilicą”, „Pragnienie”, „Wakacje”, „Tu się pali jak cholera”, „Gdy dotykasz mnie”, czy „Gdy kocha cię dziewczyna”.

Nastąpiła kilkuletnia stagnacja zespołu, który zawiesił swoją działalność. Po tym czasie zespół został reaktywowany, a ze starego składu pozostali Waldek i Jarek. Do formacji EXPERT dołączyła młoda krew: Mateusz i Ewa. Obecnie zespół jest na ukończeniu materiału do nowej płyty.

8 sierpnia 2013 roku na kanale ExpertOriginal w YouTube został opublikowany klip do odświeżonego utworu „Wakacje”. „Wakacje” to autorski utwór, który napisał Waldemar Majewski (muzyka i tekst). Jak dowiedziałem się od zespołu EXPERT, inspiracją do napisania piosenki było wspomnienie młodzieńczych lat autora przepełnionych niesamowitymi przygodami i mile spędzonym czasem podczas wakacyjnego wypoczynku. Utwór wykonuje brat Waldka, Jarek, który śpiewa i gra na gitarze od 15-go roku życia.

Źródło: http://bit.ly/19591su

Jarek w klipie „Wakacje” formacji EXPERT

Źródło: http://bit.ly/19591su

EXPERT i klip „Wakacje”

Klip nakręcony został w miejscowości Augustów położonej na Suwalszczyźnie. Miejsce zdjęć nie zostało wybrane przypadkowo. Jest to bardzo malownicza miejscowość, która znajduje się w zachodniej części Równiny Augustowskiej. Ta wchodzi w skład Pojezierza Litewskiego nad rzeką Nettą. Wokół znajduje się siedem przepięknych jezior: Necko, Białe Augustowskie, Rospuda, Sajenek, Studzieniczne, Kalejty i Sajno. Już choćby te informacje wystarczają, by zachęcić wszystkich do odwiedzin tego malowniczego miejsca.

Źródło: http://bit.ly/19591su

Dziewczyna ze wspomnień jest piękna, na klipie jeszcze piękniejsza

Źródło: http://bit.ly/19591su

W klipie wystąpili wokaliści EXPERT, Jarek i Ewa, a także modelka Marta Fiedoruk, uczestniczka programu „Top Model”. W pewnym momencie uważni obserwatorzy będą mogli zobaczyć także Waldka. Producentem wideo jest Janusz „Yoko” Konopla z zespołu MIRAGE.

Zapraszam do wspomnienia wakacji, obejrzenia pięknego molo, a także atrakcyjnych dziewczyn, kwitnących jak las, pachnących jak kwiaty:

Kontakt z zespołem:

e-mail: waldex149@wp.pl

Koncerty: 792 100 313

Źródło: http://bit.ly/19591su
http://bit.ly/19594Et
http://on.fb.me/1bJ88N5

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

7 komentarzy do EXPERT i klip „Wakacje” [historia + wideo]

 1. misiek pisze:

  Fajna piosenka ale niestety blondynka w klipie istna porażka, nawet chodzić się nie umie…

   
 2. m pisze:

  OMG zbliżenie na niebieski manicure i bransolet srebrny wokalisty… Come on…Porażka… Zdejmij panie ten tandet

   
 3. kiko pisze:

  hehehee “m” chyba konkurencja lub fan złosliwy 😀

   
 4. Gość pisze:

  Piosenka super :)no ale teledysk masakra,blondynka psuje cały klimat jest sztywna… eh i chodzić nie umie

   
 5. Mariusz pisze:

  W tym gównie to wstyd wystepować. Ale disco polo, to szczyt osiegniec tej dziewczyny. Zero szkoły i umiejetnosci, przynajmniej dupa pokreci w tieledysku

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>