EXAITED i AKCENT kręcą wspólnie klip

EXAITED AKCENT - W sercu mi graj
 

Kilkanaście godzin temu na fan-page’u EXAITED w Facebooku pojawiła się długo wyczekiwana informacja, że muzycy wspólnie z formacją AKCENT już 19 listopada br. rozpoczną zdjęcia do teledysku.

Jak pamiętamy, Agnieszka Drewnicka z EXAITED wraz z Zenkiem Martyniukiem z AKCENTU wspólnie na największych imprezach plenerowych poświęconych muzyce disco polo w tegorocznym sezonie koncertowym wykonywali piosenkę “W sercu mi graj”.

Teraz ta para postanowiła uwiecznić wspólny projekt w teledysku. Realizacji klipu podejmie się PN Media Przemka Niewęgłowskiego, a więc firma, która zrealizowała ostatni teledysk EXAITED do piosenki “Nie unikaj”.

Przypomnę, że pisaliśmy na IDP o tej zmysłowej produkcji – tutaj

Ponadto, plan teledysku do utworu “W sercu mi graj” wraz z kamerami odwiedzi czołowy prezenter stacji Polo TV, Maciej Smoliński, który przygotuje making of z planu. Oznacza to nie więcej, jak to, że to w Polo TV będziecie mogli jako pierwsi nie tylko obejrzeć making of, ale i premierę klipu, zapewne w programie “Wszystko mi disco”, w którym Maciek jest prowadzącym. Jest to kolejny przykład ścisłej współpracy artystów ze stacją telewizyjną, która ma zaowocować obopólnymi korzyściami.

Tymczasem, w oczekiwaniu na tę gorącą premierę, obejrzyjcie sceniczny występ z Iłowa formacji EXAITED i AKCENT w wykonaniu piosenki “W sercu mi graj”:

Źródło: http://on.fb.me/1hiVAtX
http://bit.ly/1aMLGMX

Autor: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

2 komentarzy do EXAITED i AKCENT kręcą wspólnie klip

  1. Tomasz Wawruszko pisze:

    Ta piosenka jest bardzo fajna i wieczna :)

     
  2. Gość pisze:

    Nareszcie klip od Zenka po tak długim czasie :)

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>