ENDRJU i klip “Pierwsza gwiazdka”

Pierwsza gwiazdka ENDRJU
 

ENDRJU to pseudonim artystyczny Andrzeja Kozajdy, kompozytora, muzyka i wokalisty, który przygotował świąteczny utwór “Pierwsza gwiazdka. Do piosenki powstał również teledysk.

Andrzej Kozajda już od dzieciństwa marzył o zrobieniu piosenki świątecznej, jednak wciąż wahał się i nie mógł się na to zdecydować. Zapewne martwił się, czy ostateczny rezultat swojego artystycznego zamysłu będzie na tyle dobry, by wart był ujrzenia światła dziennego. Pierwsze próby ENDRJU poczynił już cztery lata temu i kiedy już miał rozpocząć pracę nad tą piosenką – w ostatniej chwili się wycofał. W końcu, dokładnie miesiąc temu, muzyk z Gorzowa poczynił wyraźne kroki ku realizacji swojego marzenia – napisał muzykę i tekst. Kolejnym krokiem w tym projekcie było zrealizowanie teledysku. Część zdjęć powstała w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie, inne w zaciszu domowym.

W realizacji przedsięwzięcia w takim kształcie, oprócz Andrzeja Kozajdy, wzięli udział: Monika, Marcin i Julia Bartold (osoby z planu klipu w domu), Tomasz Koźlarek, Daniel Maternik, Hubert Zbiorczyk (muzycy), Marta Brot i Karolina Ciesielska (skrzypaczki), Katarzyna Cegielska (wiolonczelistka), oraz inni. Także zostały zaangażowane firmy: Ctune (Mariusz Wasilewski) oraz Studio Lww Warszawa.

Efektem tego jest poniższy teledysk, produkcja jak na debiut bardzo ciekawa i aż prosi się o to, by powstały inne kompozycje, już niekoniecznie związane ze świętami.

Co myślicie o tej produkcji? Czy daliście się zabrać w podróż do magicznego okresu świąt? Czy miłość i siła zwyciężą, a przynajmniej czy zagoszczą w Waszych domach na dłużej?

Zobaczcie debiutancki teledysk Andrzeja Kozajdy (ENDRJU) do utworu “Pierwsza gwiazdka”:

Źródło: http://bit.ly/1bRBmbg
http://bit.ly/1hcrzOi
http://bit.ly/INXwR2

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>