EFFECT bije rekordy popularności

Fragment plakatu zespołu EFFECT
 

Okazuje się, że nie tylko zespół WEEKEND rozdaje karty na portalu YouTube.com, ale do gry o największą oglądalność serwisu YT, a także największą liczbę wykonanych koncertów, wchodzi zespół EFFECT z Markiem Biedrzyckim na czele.

A dlaczego tak sądzę? Ano dlatego, że zespół EFFECT w 2012 roku wykonał aż 140 koncertów, a największe hity zespołu przekroczyły na YT – wedle informacji od zespołu – 70 milionów odsłon!

Ciekawie to zestawienie ilości odsłon wygląda, gdy porówna się tę liczbę z łączną liczbą odsłon wszystkich filmów znajdujących się na kanale grupy, która wynosi – uwaga! Pan Coco Jamboo policzył o 13:15 dn. 8 marca 2013 roku – 6 milionów 229 tysięcy i 504 (6.229.504).


Niemniej jednak brane są w oficjalnych informacjach być może wszystkie dostępne przeboje grupy, także na innych kanałach. Nie zmienia to jednak faktu, że grupa EFFECT ostatnimi piosenkami, takimi jak „Nie mów nie”, „Uciekam od żony” czy „Krótka historia”, udowadnia bardzo wysoką formę artystyczną i zdaje się być jedną z najbardziej topowych formacji na polskiej scenie muzyki tanecznej.

Zespół EFFECT

Źródło: zespół EFFECT

Mnie nie pozostaje nic innego, jak życzyć zespołowi kolejnych hitów (bowiem prywatnie, obok m.in. B-QLL, jest to mój ulubiony zespół) oraz życzyć Wam, by w Waszej miejscowości odbył się koncert tego zespołu, który z pewnością, za sprawą wszechstronnie uzdolnionego lidera oraz robiącej show grupy tanecznej, Was nie zawiedzie.


Ostatni teledysk zespołu EFFECT:

Źródło: zespół EFFECT.

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>