DŻASTAA z piosenką “Morza szum”

Dzastaa Listy
 

Pamiętacie tajemniczą wokalistkę o pseud. DŻASTAA? Z początkiem stycznia br. opublikowaliśmy jako pierwsi wśród portali poświęconych muzyce rozrywkowej jej debiutancką piosenkę, która (co ciekawe) nie posiadała nawet tytułu. Na szczęście tytuł się odnalazł i brzmi “Listy”.

Zobacz: DŻASTAA i piosenka [debiut]

Utwór wywołał lawinę pozytywnych komentarzy i tyleż samo pozytywnych opinii. Wszyscy czekaliśmy na muzyczny rozwój młodej osoby i wypatrywaliśmy kolejnych muzycznych petard. Już małe śledztwo naszego redaktora pomogło ustalić, że za projektem DŻASTAA stoją Norbert Jarzębiński z córką Justyną (Dżastaa) z zachodniopomorskiej miejscowości Grzędzice.

Do debiutanckiej piosenki “Listy” powstał teledysk, o którym mieliśmy okazję napisać na IDP.

Więcej o teledysku do utworu “Listy” – tutaj

Teraz jako pierwsi, dosłownie “z pierwszej ręki” informujemy Was, że ukazała się kolejna produkcja – utwór DŻASTY pn. “Morza szum”. To wspomnienie lata spędzonego nad Bałtykiem, a kto zna Bałtyk lepiej, jak nie ludzie z Pomorza Zachodniego?

O czym jest ta piosenka? Zdradza nam pan Norbert:

– To wspomnienie zeszłego pięknego lata, kiedy dziewczyna i chłopak powiedzieli sobie po raz pierwszy KOCHAM CIĘ. Było to na nadbałtyckiej plaży pośród fal, mew, piasku, wschodu i zachodu słońca. Chwile te zostaną “wryte w pamięć” obojgu na zawsze, niezależnie od tego, czy będą ze sobą, czy też nie.

Zapraszamy do odsłuchu utworu “Morza szum” 17-letniej wokalistki Justyny (DŻASTAA):

Tekst: Sławek Jastak
Zdjęcia: Mariusz Burcza

Źródło: Norbert Jarzębiński
Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do DŻASTAA z piosenką “Morza szum”

  1. dziku29 pisze:

    córka już na pewno jest lepsza od ojca.pozdrawiam.

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>