DRESS oszalał? “Szalone serce” [klip]

Dress - Szalone serce 69 - Kopia
 

Przez święta Bożego Narodzenia tak zapatrzyliśmy się w kolędy i teledyski do nich, że prawie zupełnie zapomnieliśmy o piosenkach poruszających inną tematykę. Taką z nich jest najnowsza propozycja od Pawła z formacji DRESS i jego utwór i teledysk “Szalone serce”.

Teledysk został opublikowany na kanale Dress Dance w YouTube dokładnie 25 grudnia br. co zostało niezwłocznie wychwycone przeze mnie (klip trafił na Playlistę IDP). W klipie widać Pawła, który, dosłownie, z miłości oszalał! Ale o tym zaraz.

Jak dowiedziałem się od lidera DRESS, teledysk kręcony był w białostockim parku Antoniuk oraz w studio. W klipie wystąpiła dziewczyna o imieniu Elwira, która, jak zobaczyć możecie poniżej, rozpala wyobraźnię, nie dziwne zresztą, jej charakter podkreślony jest przez tatuaż, który facetom zazwyczaj kojarzy się z pikanterią. Muszę przyznać się szczerze, że Paweł trochę zepsuł mi niespodziankę odkrywania znaczenia tego materiału, bowiem opowiedział mi wprost o czym to jest. Jeżeli zatem nie chcecie znać wersji autora “Szalonego serca”, przejdźcie do obejrzenia teledysku. Jak napisał mi Paweł z formacji DRESS, cytuję:

Klip bazuje na uczuciach mężczyzny do kobiety. Tą samą postać widzi w różnych miejscach i w różnych postaciach. Dochodzi do takiego stanu że już sam nie wie, czy postać kobiety jest realna czy też wymyślona. Białe miejsce/pokój to symbol pomieszczenia w zakładzie psychiatrycznym …

W dodatku, w teledysku widać śnieg, który jest jednym z pierwszych takich zjawisk atmosferycznych w tegorocznej zimie, przynajmniej w Białymstoku. Także dowiedziałem się od Pawła, że zdjęcia do teledysku przebiegały w bardzo dobrej atmosferze, a “Szalone serce” jest początkiem nowego DRESSa, który, choć cały czas bryluje w klubowych klimatach, jest tutaj bardziej śpiewany.

Źródło: http://bit.ly/19obDX9

Choć bohater piosenki chciałby o niej zapomnieć, dziewczyna wciąż siedzi w jego głowie

Źródło: http://bit.ly/19obDX9

Jawa ze snem się miesza …

Źródło: http://bit.ly/19obDX9

Gdy serce zajęte jest dziewczyną, rozum płata figle

Źródło: http://bit.ly/19obDX9

Nigdy nie jest się pewnym, czy to, co ujrzane, istniało naprawdę

Źródło: http://bit.ly/19obDX9

Patrzysz, czy nie widzisz, że się męczę?

Źródło: http://bit.ly/19obDX9

Walka serca z rozumem trwa, ale … jest o co walczyć!

Czy taki Paweł podoba Wam się bardziej, czy może wciąż niezapomniane są “Leginsy”?

Bez względu jednak na Waszą odpowiedź, która się bardzo liczy, teraz mogę powiedzieć to, że Paweł Mirończuk, jak nikt inny, jest mistrzem w kreowaniu własnego wizerunku! Brawo dla DRESSa za to, że wykreował zupełnie niespotykany obraz, że jego teledysk wyróżnia się z wielu innych, że opowiada historię, choć nierzadką, to obleczoną bardzo dobrymi pomysłami, z których nawet samo zakończenie jest intrygujące. Tak trzymać!

Zapraszam do obejrzenia teledysku formacji DRESS do utworu “Szalone serce”:

Źródło: http://bit.ly/19obDX9
http://on.fb.me/1bj328V
http://on.fb.me/15HdKCR
http://bit.ly/1anvrZe

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>