DRESS i klip „Shake Dress”

Dress - Shake dress 2013 (Official Video) 033
 

Zgodnie z informacją podaną na naszym portalu, że klip do utworu „Shake Dress” ma się pojawić na przełomie lipca i sierpnia, zgodnie z tą zapowiedzią, bo 6 sierpnia, miał premierę na portalu YouTube klip formacji DRESS do utworu o tytule „Shake Dress”. Piosenka znajduje się na debiutanckiej płycie białostockiego artysty, która ukazała się 5 lipca tego roku.

Klip wyprodukował Wojciech Paliwoda z burnwater.pl. Montaż – nakręceni-hd.pl. Występujący w klipie barman to Przemysław Kruszewski.

Źródło: YouTube

Kadry z klipu formacji DRESS do utworu „Shake Dress” (zdjecia na górze i u dołu)

Źródło: YouTube

W klipie widać stroje z charakterystycznymi logotypami formacji DRESS, które znajdują się na, a jakże, pupach. Miejscem akcji jest plaża, co zdaje się zaznaczać wakacyjny charakter produkcji od Pawła. Piosenka główną uwagę skupia na kobiecych biodrach i pupie. Interesujące dziewczyny, barman uwijający się z shakerem, wirujące ciała i kończący szatański śmiech Pawła nadają całości charakterystyczny posmak, posmak, który może dać tylko shake(r), a w nim DRESS, wstrząśnięty, uśmiechnięty i niezmieszany.

Źródło: YouTube

Kadry z klipu formacji DRESS do utworu „Shake Dress” (zdjecia na górze i u dołu)

Źródło: YouTube

Zobaczcie:


Źródło: http://www.youtube.com/user/1Dressdance?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>