“Discostacja” iTV obchodzi 7. urodziny!

Skladanka Discostacja 2014
 

Audycja telewizyjna “Discostacja” programu muzycznego iTV kończy 7 lat. Z tej okazji już w najbliższy piątek o godz. 17:00 wszystkich widzów czeka niespodzianka.

Twórcy interaktywnego programu “Discostacja” postanowili docenić rolę, jaką w każdym programie odgrywają widzowie, dlatego już w ten piątek zostanie zaprezentowana najnowsza płyta “Discostacja 2014″ zawierająca najnowsze hity i – co ważniejsze – piosenki wybrane przez Was.

“Discostacja” jest najstarszym programem o tematyce disco polo w Polsce emitowanym na żywo na kanale iTV. Audycja emitowana jest nieprzerwanie od siedmiu lat. Każdy program prezentuje najświeższe klipy disco polo oraz dance, a także szlagiery gatunku. Emisja na żywo pozwala na bieżąco reagować na zapotrzebowanie widzów i w ten sposób na antenie iTV zobaczyć można teledyski wychodzące naprzeciw Waszym sugestiom.

W programie “Discostacja” gośćmi były takie gwiazdy, jak członkowie zespołów: BOYS, WEEKEND, BAYER FULL oraz wiele innych.

Zobaczcie okładkę jubileuszowej płyty:

Skladanka Discostacja 2014

Tracklista płyty “Discostacja 2014″ zostanie po raz pierwszy zaprezentowana podczas piątkowego urodzinowego wydania programu, w którym zostaną wyemitowane teledyski do wybranych na składankę piosenek. Jednak okładka zaprezentowana powyżej już teraz zdradza nazwy niektórych formacji, jakich piosenki znajdą się w wydaniu. Ponadto, w piątkowej “Discostacji”, jak i w innych programach telewizji iTV, będzie można wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą wspomniane krążki. Dla tych z Was, którym nie uda się zdobyć w konkursie płyty, składanka będzie dostępna do zakupu za pośrednictwem internetu.

Wszystkich zapraszamy do obejrzenia urodzinowego wydania “Discostacji” w telewizji iTV – w piątek o godzinie 17:00!

Źródło: Informacja prasowa

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>