DIN DONG i Acapellas.eu ogłaszają konkurs na remiksy!

Din Dong Jak jagoda jak malina
 

Reaktywowana na 20-te urodziny formacja DIN DONG, która wykreowała wcześniej takie przeboje, jak “Jasnowłosa Kasia”, “Czarne oczy” czy “Białe łabędzie”, ogłasza konkurs wspólnie z forum Acapellas.eu na remiksy swojego utworu.

Yanko, Brajan i Mirko, członkowie DIN DONG, w grudniu 2013 roku opublikowali na YouTube teledysk do utworu “Jak jagoda jak malina” (muzyka i słowa: Jan Bańkowski). Wtedy zobaczyć ich mogliśmy w żołnierskich strojach, chłopaków adorujących piękną brunetkę, dziką dziewczynę z pięknej plaży (albo na odwrót). Teraz DIN DONG wraz z profesjonalnym forum dla ludzi związanych z muzyką, Acapellas.eu, ogłaszają konkurs na trzy oficjalne remiksy do piosenki “Jak jagoda jak malina”.

Uczestnicy biorący udział w Konkursie mają do zaakceptowania 4 zasady/wytyczne:

1. remiks musi trwać co najmniej 3 minuty;

2. materiał musi być w jakości mp3 320 kbps lun Wav (jednak zwycięski remiks i aranż musi być w jakości Wav);

3. brak określonego gatunku muzycznego; możliwy wybór dowolnego gatunku;

4. Mash-Up’y nie będą brane pod uwagę.

Wszyscy chętni do udziału w Konkursie proszeni są o wysłanie wiadomości e-mail na adres: dindong@acapellas.eu, podając w treści swój pseudonim artystyczny i nick z forum Acapellas.eu (dodatkowo można podać adres swojej strony WWW lub fan-page’a na Facebooku). W odpowiedzi otrzymacie materiały do remiksu.

Spośród wszystkich nadesłanych remiksów zespół DIN DONG wybierze trzy, które otrzymają status oficjalnych remiksów. W nagrodę zostaną one wydane w albumie promo zespołu, którego ukazanie przewidziane jest za ok. 2 do 3 miesięcy.

Czas, do jakiego przyjmowane będą Wasze prace, to 19 kwietnia 2014 roku. W wiadomości e-mail z tytułem “DinDong Remix” należy podać link do wgranego wcześniej remiksu (jako prywatny plik!) na portalu Zippyshare.com. Organizatorzy proszą o nieudostępnianie prac przed ogłoszeniem wyników, co nastąpi 25 kwietnia br.

Więcej szczegółów o konkursie na forum: http://acapellas.eu/viewtopic.php?f=12&t=8597

Zobacz:

Strona główna forum Acapellas.eu: http://bit.ly/1h9oE6a
Oficjalna strona WWW formacji DIN DONG: http://bit.ly/1e1K19w
Oficjalny fan-page DIN DONG na Facebooku: http://on.fb.me/1pukpsU
Teledysk formacji DIN DONG do utworu “Jak jagoda jak malina” na portalu YouTube: http://bit.ly/ISpkUb

Źródło: Informacja prasowa

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>