DESPERADOSS przygotowuje się do premiery klipu!

Desperadoss - Meskie fantazje
 

Dotarły do naszej redakcji najświeższe wieści o formacji DESPERADOSS Kajetana i Nestora. Jak dowiedzieliśmy się z bezpośredniego źródła, zespół ciężko pracuje, a najnowszym owocem jego pracy będzie teledysk do piosenki pt. “Męskie fantazje”. 10 dni temu na kanale zespołu w YouTube ukazał się zwiastun klipu, w którym zobaczyć mogliśmy dziewczyny uosabiające fantazje wielu z nas, a także usłyszeć próbkę nowego utworu. Teraz wiemy już, że muzykę i tekst piosenki “Męskie fantazje” napisał Kajetan Staniecki. Wspólnie z Kajetanem i Nestorem nad aranżacją pracował producent Mr Slide (Mateusz Kowalczyk) z Warszawy.

Ale to dopiero początek niespodzianek od DESPERADOSS! Pojawiły się informacje, że Kajetan szykuje kolejny utwór, tym razem stworzony ze znanym duetem producentów muzyki klubowej kryjącym się pod nazwą ALCHEMIST PROJECT. Pod takim podwójnym szyldem “DESPERADOSS/ALCHEMIST PROJECT” ukaże się ten kawałek. To oczywiście nie koniec niespodzianek. Ruszają już prace nad trzecim teledyskiem.

Wygląda więc na to, że rok 2014 będzie rokiem prawdziwej ofensywy od DESPERADOSS, która, jak wiemy, nie tak dawno stawiała dopiero swoje pierwsze kroki w polskiej muzyce disco.

Tymczasem, ku przypomnieniu, zobaczcie zwiastun drugiego teledysku grupy, którego premiera już niebawem:

Źródło: Desperadoss

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>