DESPERADOSS i klip “Męskie fantazje”

DESPERADOSS Meskie Fantazje 077
 

Kilka dni temu odbyła się internetowa premiera klipu do utworu “Męskie fantazje” formacji DESPERADOSS. Zdesperowany duet Kajetana i Nestora w swoim drugim teledysku zdaje się poruszać temat, może nie bardziej ambitny, ale na pewno wzbudzający większe zainteresowanie.

Przypomnę, że debiutancki teledysk DESPERADOSS, który powstał do utworu “By złapać wiatr”, pierwotnie miał swoją internetową premierę na portalu YouTube w początkach lipca ub.r., jednakże, z niewiadomych mi powodów, film został skasowany i ponownie opublikowany na YouTube około miesiąc później (2 września ub.r.). Pamiętacie to pianino otwierające i zamykające burzliwie przebiegający utwór “By złapać wiatr”, te słowa o miłości zmieniającej wiele i resetującej przykre wspomnienia? Wiatr wtedy hulał bezlitośnie, a śpiewający Nestor chciał go uchwycić. Wiatr owiewał rzeczy ważne, a wśród nich, co zdziwić może wielu, wcale nie było kasy! Nie dziwi jednak, że aranżację do tego utworu zrobił DJ Mysz (Łukasz Hrabia).

Dokładnie miesiąc temu na portalu IDP informowaliśmy o pracach DESPERADOSS przy projekcie do “Męskich fantazji”. Tym razem nad aranżacją pracował producent muzyczny o ps. Mr Slide (Mateusz Kowalczyk). Tematyka piosenki jest bardziej frywolna i w zasadzie można ją streścić w odpowiedzi na pytanie o to, o czym marzą mężczyźni. Nie uprzedzając odpowiedzi można śmiało przypuszczać, że mężczyźni marzą o … o niczym innym, jak o pięknych kobietach. I takie kobiety widzimy w najnowszym obrazie od Nestora i Kajetana (a ściślej: od FM Mateo, realizatora teledysku). Tu nie ma miejsca dla domysłów. Wszystko jest naznaczone konkretami. Są kobiece kształty, oczy piękne, cudowne usta i świetne piersi. Cała gra sprowadza się do dotyków, pocałunków, kontaktu pobudzającego zmysły.

Źródło: http://bit.ly/16cRp3k

Źródło: http://bit.ly/16cRp3k

Męskie fantazje przybierają różne obrazy, ale jest taki jeden, który kojarzy się prawie każdemu z jednym

Źródło: http://bit.ly/16cRp3k

Źródło: http://bit.ly/16cRp3k

Fantazje wyłaniają się jak z dymu wyobraźni, a kobiety prezentują się tu dosadnie

Kobiety z klubu, dodam – klubu Strych Dance, są tak gorące i gotowe na wszystko, że niemal same inicjują kontakt, albo lepiej, są tak gorące (napalone), że wyglądają niczym z reklamy pewnego męskiego dezodorantu. I taki obraz, obraz w lajtowym wydaniu pikanterii, albo żądzy bez użycia pornografii, a przy tym ze świeżą muzyką podrasowaną pod klubowe brzmienia, możemy otrzymać od śniącej o sławie Desperadoss. Nic dodać, nic ująć – takie są męskie fantazje!

Bardzo dobra propozycja na 2014 rok!

Obejrzyjcie klip do utworu “Męskie fantazje” formacji Desperadoss:

Źródła:
Oficjalny kanał zespołu Desperadoss na portalu YouTube: http://bit.ly/16cRp3k
Oficjalny fan-page zespołu Desperadoss na portalu Facebook: http://on.fb.me/1gAmy0L

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>