DESPERADOSS i utwór „Sen” [audio]

DESPERADOSS oblewa zakończenie produkcji klipu
 

O DESPERADOSS Kajetana i Nestora można było dowiedzieć się po raz pierwszy w czerwcu 2013 roku. Wtedy to panowie, zawodowi muzycy z dwoma dekadami doświadczenia, otworzyli swojego fan-page’a na Facebooku. Nikt się nie spodziewał, że ich działalność nabierze takiego rozmachu, a muzycy raz za razem będą publikować autorskie utwory, nakręcą pierwszy klip „By złapać wiatr”, nawiążą współpracę z producentem znanym jako DJ Mysz czy, ostatnio, o czym dowiecie się poniżej, z kompozytorem Tomkiem Lubertem. Tak się jednak stało. Wszystko w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

DESPERADOSS ma w swojej dyskografii takie utwory, jak: „By złapać wiatr”, „Twój Weekend”, „Cały świat”, „Ona tu jest”, „Kocyk Beaty”, „Kobiecy kształt”, „Pokaż siłę”, „Wspólne śniadanie”, „Nowy rozdział”, a ostatnio „Sen”. Materiał muzyczny, jak widać, jest całkiem spory, i mam nadzieję, że, tak jak to kiedyś mówił Kajetan, na jesieni ukaże się ich debiutancka płyta.


„Sen” to kompozycja Tomka Luberta, znanego w środowisku muzycznym gitarzysty i kompozytora. Tomek Lubert współpracował m.in. z Dorotą Rabczewską (Doda), Wojciechem Łuszczykiewiczem (VIDEO), Mariuszem Totoszko (VOLVER). Powiem więcej, był założycielem formacji VIRGIN, w której występowała Doda, później założył VIDEO, a następnie VOLVER.

Posłuchajcie utworu „Sen” DESPERADOSS i przekonajcie się, że moje wcześniejsze zapewnienia, że nastąpiła profesjonalizacja polskiej muzyki tanecznej, wcale nie były bezpodstawne.

Muzyka: Tomek Lubert
Słowa: Nestor

Źródło: http://bit.ly/1aqWxfU
http://bit.ly/16cRp3k
http://on.fb.me/17MWp8W

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>