DESPERADOSS i klip „By złapać wiatr”

zespolowe-4
 

Grupa DESPERADOSS początkiem lipca opublikowała na YouTube swój debiutancki klip, który został zrealizowany do bardzo ambitnego utworu „By złapać wiatr”. Zanim jednak o klipie, dodam kilka słów o formacji DESPERADOSS. Otóż zespół tworzą Kajetan i Nestor. Kajetan to człowiek, który pisze słowa piosenek i komponuje muzykę. Aranżacjami zajmuje się Łukasz Hrabia z Krakowa znany w środowisku jako DJ Mysz, założyciel nieistniejącego już zespołu PREZESI.

Sam klip był kręcony w Łodzi, niestety, jak to czasem bywa, pogoda pokrzyżowała ekipie realizatorskiej ArtsFrame i samemu zespołowi plan scenariusza. Z tego względu klip był kręcony we wnętrzach. Jak dowiedziałem się od zespołu DESPERADOSS, na jesieni planują wydanie debiutanckiej płyty. Kajetan i Nestor są wykształceni muzycznie, i to słychać. Dlatego zapowiada się interesujące wydawnictwo.

Źródło: DESPERADOSS

Zdjęcia formacji DESPERADOSS z planu teledysku do piosenki pt. „By złapać wiatr” (u góry i na dole)

Źródło: DESPERADOSS

Utwór „By złapać wiatr” to zamykające w klamry początku i końca pianino, środek z szybkim basowym tempem i te słowa, słowa wyjęte z księgi życia, słowa wpadające do głowy jak hulający wiatr wpada i zmienia wszystko na swojej drodze, to słowa o życiu, które jest niespodzianką, ale jest także czymś, co nie znosi samotności.

Poznajcie bliżej formację DESPERADOSS i ich ambitny utwór „By złapać wiatr”! Ja tymczasem z zainteresowaniem czekam na kolejne produkcje od Nestora i Kajetana. Na koniec dodam, że na kanale zespołu w YT można ponadto odsłuchać utworu pt. „Twój weekend”.

Źródło: http://www.youtube.com/channel/UCUjTorVK1G_paXcmPc9gCvw?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>