D-BOMB i klip „Najbardziej dzisiaj chcę”

idp opiniotworczy
 

Formacja D-BOMB, która ostatnio wydała krążek pt. „Lubię kiedy”, tym razem, po bardzo interesującym klipie do piosenki „32 sekundy” z tej płyty, ma dla swoich fanów kolejne nagranie wideo – wideoklip do utworu pt. „Najbardziej dzisiaj chcę”.

Piosenka również znajduje się na płycie z marca tego roku, jednak jej tematyka, w stosunku do poprzedniej produkcji wideo, jest inna. Wtedy Bartkowi do poderwania dziewczyny spełniającej wszystkie sny potrzeba było tylko 32 sekund i klubu z miejscami dla VIP-ów. Tym razem to plaża i morze tworzą klimat dla pieszczot ciała tej Jedynej, wybranki serca Bartka. Przed poznaniem dziewczyny serce bohatera było puste, jednak z chwilą spotkania wszystko się zmieniło.

Nie ma tu mowy o jakiś tanich podrywach na złotą kartę, ale o pieszczotach, bliskości i romantyzmie. Dziewczyna z klipu jest bardziej niż boska, choć nie jest idealnie piękna. W piosence nie rażą specyficzne „e e” i „o o”, bowiem zaczarowana aura romantyzmu i piękne obrazy jakoś to na swój magiczny sposób tuszują, a fraza „fale niech unoszą nas” jest chyba jedną z bardziej udanych.

Ta produkcja potwierdza to, że Bartek Padyasek jest w doskonałej formie i to lato będzie w jakiejś tam części rynku z pewnością i należało do niego, nawet z tymi „e e” i „o o”. Zobaczcie materiał wideo, który zrealizowała 77 Music Records, a który został opublikowany na YouTube 7 czerwca:

Źródło: http://www.youtube.com/user/UniversalMusicPolska?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do D-BOMB i klip „Najbardziej dzisiaj chcę”

  1. Ktooś Taam ;D pisze:

    Gdzie był nagrywany teledysk ???

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>