“Chcesz czy nie” nowym hitem disco polo?

NIGHT LOVERS - klip Impreza
 

Do tej pory formacja NIGHT LOVERS zazwyczaj szokowała swoimi wygłupami, czynieniem zamieszania na scenie oraz faktem, że przy tym ich muzyka disco polo inspirowana złotymi latami 90-tymi była robiona na wysokim poziomie, a teksty niejednokrotnie kipiały inteligencją. Tym razem jednak wszystko wskazuje na to, że chłopaki od Najtków wreszcie trafili na swój hit!

Ostatnio grupa NIGHT LOVERS Marcina i Kamila była nadzwyczaj aktywna. Pisaliśmy o premierze utworu “Magia tańca”, odbyła się także premiera piosenek “Ewa” oraz “Chwile z Tobą”, a już wkrótce, 13 lutego, ma się odbyć premiera klipu do utworu “Impreza”.

Te jednak wydarzenia nie wzbudziły takiego zainteresowania, jak … zamieszczenie 9 lutego odnośnika na fan-page’u zespołu w Facebooku do zaledwie dema utworu “Chcesz czy nie”! Tak opisuje zamieszanie, jakie pojawiło się po tym kroku menedżer NIGHT LOVERS Krzysztof Ziółkowski:

Nie wiemy co się dzieje, ale to nawet nie demo a wręcz krótka zajawka, którą jesteśmy zszokowani jak w ekspresowym tempie zyskuje na popularności z dnia na dzień w internecie i nie tylko. Zaledwie po jednym dniu zaprezentowania kawałka numeru, wyemitowało go naziemne Radio Kielce! a naszą skrzynkę zalewają prośby już nie w dziesiątkach a w setkach próśb na temat full tracka, telefony dzwonią na temat koncertów ….

Czy będzie to hit na miarę “Ona tańczy dla mnie” WEEKEND? Tego nie wiemy, ale wiemy już, że są przymiarki do wyprodukowania teledysku do piosenki “Chcesz czy nie”.

Posłuchajcie:

Źródło: [zdjęcie:] http://on.fb.me/1brRKwi

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do “Chcesz czy nie” nowym hitem disco polo?

  1. Rafał pisze:

    Dokładnie, fragment utworu zaprezentowany w Radiu Kielce. Szykuje się hicior!!!!. I bardzo dobrze. Dość już harmonijek!.

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>