CamaSutra i utwór “Smakuj moje ciało” [mp3]

CamaSutra - Jestes Idealem [kadr]
 

Wokół tego projektu zawrzało, kiedy 6 grudnia nastąpiła premiera ich debiutanckiego klipu do utworu “Jesteś ideałem”. Nikt nie wątpił, że Małgorzata Główka, wokalistka i liderka formacji CamaSutra, poradzi sobie od strony wokalnej. Znaliśmy ją przecież z występów w najbardziej prestiżowych programach telewizyjnych, tj.: “Szansa na sukces” czy “The Voice of Poland”, a tam udowodniła, że śpiewanie na żywo nie jest dla niej żadnym wyzwaniem. Następowało pytanie, czy odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach disco i dance?

Po piosence “Jesteś ideałem” zawrzało! Jako pierwszy w sieci pisałem o tym projekcie, a nasz artykuł na stronie IDP jako pierwszy znalazł się jako polecany od zespołu na fan-page’u w Facebooku. Na naszym portalu zrobiło się ciasno, a emocje sięgały zenitu. Narodziło się coś wielkiego i wszyscy czekaliśmy na to, czy druga piosenka od CamaSutry pokaże nam, czy to był nasz słodki sen o niezwykłych jak do tej pory profesjonalizmie i świeżości stający się takąż jawą, a może jednak przedwczesna euforia.

Odpowiedź otrzymaliśmy 13 lutego, w przeddzień Walentynek. Wtedy to ukazała się druga piosenka CamaSutry pt. “Smakuj moje ciało”. Gdy tamta była petardą, ta jest istnym dynamitem. Dynamika bitów, dobre tempo, świetny wokal Małgorzaty i świetny tekst, smakowity, ekspresyjny, przesiąknięty erotyzmem o lekkim natężeniu – to wszystko przekonuje nas, że CamaSutra nie tylko ma szansę zostać drugim, po After Party, takim projektem na rynku, ale, kto wie, być może zdetronizuje ekipę Patryka Pegzy, która przy nich wygląda jak kółko różańcowe emerytów.

Posłuchajcie utworu “Smakuj moje ciało” formacji CamaSutra:

Źródła:
Oficjalny fan-page formacji CamaSutra: http://on.fb.me/IqrY3B
Piosenka “Smakuj moje ciało” CamaSutry na portalu ZippyShare.com: http://bit.ly/M0WvGc

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>