Były X-TRANS to teraz “Sylwia i Tomek”

impreza-disco-polo
 

Zespół X-TRANS przechodzi nie tyle zmianę, co rewolucję. Otóż ich nowy projekt i zarazem nazwa brzmią teraz „Sylwia i Tomek” (od imion wykonawców), a cechą charakterystyczną jest zmiana wszystkiego, co się da aż do takiego stopnia, kiedy będzie to wywrócone do góry nogami.

Oprócz nazwy, zmienia się styl i brzmienie zespołu. Jest to teraz formacja bardziej rubaszna, humorystyczna, swojska i sexy, a ich kosmiczny image odchodzi do lamusa.

Zobaczcie pierwszy teledysk grupy w nowej odsłonie, gdzie Sylwia Lewandowska i Tomek Ługowski nie tyle zaskakują, co szokują. Autorem tekstu piosenki pt. „Weź mnie” jest Tomek Ługowski, zaś muzyki: Tomek wspólnie z Rafałem Bieniem.


Sylwia i Tomek

Źródło: Sylwia i Tomek

Czy bohater teledysku zdoła „wziąć” bardzo seksowną i domagającą się zatroszczenia o nią kobietę? To naprawdę gorący materiał.


Źródło: Sylwia i Tomek.

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do Były X-TRANS to teraz “Sylwia i Tomek”

  1. Angia pisze:

    superowy

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>