BOYS z nowymi piosenkami [mp3]

Marcin Miller BOYS
 

Marcin Miller, lider formacji BOYS działającej z powodzeniem na rynku ponad dwie dekady, po raz kolejny zaskakuje i przypomina, że wszak dinozaurem nie jest i potrafi tworzyć coraz to nowe piosenki.

Marcin Miller to niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki tanecznej, która od wielu lat bryluje w mediach i występuje niemal w każdym nowym programie stacji telewizyjnych o tematyce disco. Producenci zabiegają, by swoją osobą uświetniał coraz to nowe produkcje, a organizatorzy wielkich imprez dbają, by formacji BOYS nie zabrakło wśród występujących gwiazd.

Kalendarz gwiazdora jest napięty do granic możliwości. Ostatnio uczestniczył w programie “Kuchnia POLOwa” w stacji Polo TV, teraz zapowiadany jest odcinek “Kartki z kalendarza” TV.DISCO, w którym gościem będzie najbardziej rozpoznawalny człowiek z Boysów. Jednak to nie na działalności medialnej w głównej mierze, choć i na tym, powinna się opierać kariera muzyka, ale na tworzeniu kolejnych, coraz lepszych utworów. Marcin Miller wraz z kompanami z zespołu i na tym polu udowadnia, że nie zamierza być tylko kojarzony z historią polskiej muzyki tanecznej, ale że cały czas tworzy i chce aktywnie uczestniczyć w kreowaniu gustów rodzimych słuchaczy tanecznych brzmień.

Wczoraj, 1 grudnia br., ukazały się dwie nowości od ekipy z Prostek: utwór “Przypomnij mi” i “Wołaj mnie”:

Czy najnowsze piosenki wpiszą się na trwałe na długą listę hitów formacji BOYS? Nie wiem, co sądzicie o tych produkcjach, ale mnie wydaje się, że wolniejsza propozycja jest trochę lepsza?

Źródło: ZippyShare.com
Zdjęcie: http://on.fb.me/1itwn63

Autor: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do BOYS z nowymi piosenkami [mp3]

  1. Fanka pisze:

    Piosenka “Wołaj mnie” totalnie mnie urzekła. Piękny, mądry tekst i przekaz. Oby więcej takich!!!

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>