BOBI i „Zimne noce”

BOBI Darek Mata
 

Wczoraj, czyli 23 kwietnia 2013 roku, na kanale w portalu YouTube u Darka Maty, artysty o pseudonimie BOBI, został umieszczony klip do piosenki pt. „Zimne noce”.

Jak już pisałem na IDP, nazwa tego utworu świadomie nawiązuje do największego hitu BOBI’ego, do „Nocy gorących”, jednakże zachodzą pewne różnice jeśli chodzi o warstwy muzyczne.

Teledysk zaczyna się niewinnie, acz znacząco, bowiem młodzieniec przegląda zapisy wideo, na których widać kobietę, tę, która zawróciła mu w głowie przy okazji spędzonych z nią nocy gorących. Dzwonek przychodzącego sms-a w telefonie natychmiast stawia na nogi byłego kochanka. Dostał sms-a od dziewczyny, o której chciał tak bardzo zapomnieć, albo o której nie mógł przestać myśleć. Nie było to jednak możliwe. Minęło tyle lat, wszystko się zmieniło, jednak smak ognistych nocy pozostał.


Myślę, że to bardzo interesująca propozycja od BOBIE’ego, artysty, który na szerokim rynku muzycznym od razu daje się rozpoznać za swój specyficzny styl i interesujący wokal. To jest udany powrót.

Zobaczcie:

Źródło: http://www.youtube.com/user/discodance68/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>