BLUE BOX i nowa odsłona strony WWW

Blue Box
 

BLUE BOX to formacja powstała w 1997 roku w miejscowości Kołbacz nieopodal Szczecina. Zespół wylansował takie piosenki, jak “Tylko Ty”, “Wakacje”, “Bo w Tobie” (druga płyta pt. “Comment ça va”), “Gina, Gina”, “Oczy jak diamenty” (trzecia płyta pt. “Gina, Gina”), czy przebój “Taka jak Ty” (czwarty krążek o takim samym tytule).

Ich piosenki można było usłyszeć i zobaczyć do nich klipy już za czasów polsatowskiego programu “Disco Relax”. Z tej nowszej historii, w 2010 roku powstały teledyski do utworów “Bo w Tobie” i “Moja Jedyna” oraz pojawił się na YouTube klip “Golalasa” zrobiony z FREE FORM. Rok później powstało wideo “Mix wiosenny” zawierające, jak sama nazwa wskazuje, kompilację piosenek oraz teledysk do kibicowskiego utworu pt. “Polska gola”. Wspólnie z FREE FORM pojawił się klip do “Rudej Joli”. Końcem roku na YouTube premierę miał szalony, utrzymany w konwencji humorystycznej klip do piosenki “Superman” zrobionej ponownie z FREE FORM.

W 2012 roku znowu mamy prześmiewczy klip do “Disco w polu” w duecie z FREE FORM.

Blue Box - Wakacyjna Noc (Official Video 2013) 055

Kadr z wideoklipu do utworu “Wakacyjna noc” BLUE BOX

Najświeższą produkcją jest klip do piosenki “Wakacyjna noc”, piosenki i teledysku w klimatach żeglarskich. Przystojni marynarze i ładne dziewczyny oddawali się szaleństwu na łodzi, a pogoda, letnia, słoneczna, zagrzewała do celebrowania nocnych chwil. Jak się skończyła historia z teledysku, tego możemy się jedynie domyślić. Na pewno było przyjemnie, bowiem nie brakowało szampana i truskawek.

Zresztą zobaczcie:

Ale to nie działalność na polu produkcji teledysków jest powodem tego wpisu, ale odświeżona strona WWW zespołu. Otóż BLUE BOX posiada na bieżąco aktualizowaną i uzupełnianą stronę, która, oprócz przyjemnej oprawy graficznej, posiada szereg kategorii, jak: Aktualności, Ofertę, Galerię zdjęć, tę, która zawiera wszystkie wideoklipy podzielone czytelnie na lata produkcji oraz wiele dodatków. Ciekawym pomysłem jest połączenie strony z kontem zespołu na portalu Twitter czy przejrzysty player z największymi przebojami grupy. I najważniejsze, na stronie znajdziecie masę informacji o zespole, zwłaszcza tych najnowszych.

BLUE BOX nowa strona WWW

Adres: http://www.blue-box.pl/

Czy strona WWW w dobie fan-pagów na portalach społecznościowych ma jeszcze rację bytu? Czy to nie jest jednak relikt minionych czasów?

Osądźcie sami i przekonajcie się, że dobrze zrobiona strona internetowa stanowi doskonałe uzupełnienie wszelkich stron społecznościowych czy stron umożliwiających zamieszczanie plików multimedialnych, a nawet więcej, jest zbiorczym miejscem, w którym znajdziemy wszystko, co zainteresować nas może o formacji BLUE BOX, zespółu od Adama i Jarosława Juszkiewiczów.

Źródło: http://on.fb.me/1leoLp6
http://bit.ly/1leoPFF
http://bit.ly/1fooby4
http://bit.ly/MgS9vF
http://bit.ly/1n2YF74

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>