BASTA w pace!

W niebie miejsca nie ma klip 2
 

Wszystko na to wskazuje, że formacja BASTA, która istnieje od 2007 roku, swoim lawirowaniem na wielu polskich scenach i w studiach telewizyjnych doczekała się tego, że wylądowała … w pace!

Inicjatorem grupy była Eva B., której działania doprowadziły do uzyskania ogromnych wpływów i popularności. Dzisiaj oficjalnie grupa liczy 5 członków, których tożsamość i biografia nie są do końca jasne.

Pamiętamy, jak Eva B. na początku swojej kariery współpracowała ze znanym w muzycznym półświatku Dariuszem M. czy będącym nieformalnym ojcem chrzestnym branży Marcinem M. Z tego ostatniego duetu powstał całkiem popularny materiał, który dorobił się wielu setek tysięcy … odsłon.

Grupa BASTA rosła w siłę i teraz trudno jest już powiedzieć, kto stoi na jej czele. W szeregach znajdują się, oprócz Evy, szarej eminencji, także Mariusz, Asia i Boguś (nazwiska do wiadomości redakcji). Już wcześniej, w połowie ub.r., Basta, jak dowiedziałem się z pewnego źródła, współpracowała się z osobą (Konrad N.), dla której kodeks więzienny był ważniejszy niż Biblia (zob. “Symetria”).

Ostatnim śmiałym dokonaniem grupy był jawny atak na dotychczasowego bossa disco polo, Radosława L., za pomocą piosenki “Już nie zatańczy dla mnie”. Niektórzy w interpretacjach słów utworu doszukiwali się zawoalowanych gróźb w stosunku do lidera WEEKENDU. No bo, jak wywnioskowałby niejeden detektyw, któż miałby już nie zatańczyć i co to sformułowanie oznacza? Dla muzyka i osoby występującej na scenie nie zatańczyć, to prawie jak nie żyć!

Eva B. widywana była na torze wyścigowym wśród wielu luksusowych samochodów, których łączna wartość liczona jest w milionach złotych. Czyżby to pozwoliło jej sfinansować drugi album, który został wydany końcem 2013 roku?

Ostatnio o grupie można było przeczytać na łamach wielu czasopism i dzienników, a mimo to jej działalność ciągle była rozwijana. W Sylwestra Eva świętowała koniec jakże owocnego 2013 roku z Marcinem M., a teraz grupę udało się pokierować do … Aresztu Śledczego w Grójcu!

Dzień Kobiet dla BASTY zamienił się w dzień osadzonych. 8 marca w Areszcie Śledczym w Grójcu członkowie jednej z bardziej aktywnych formacji disco/dance znaleźli się za kratami wśród osadzonych. I choć zdjęcia mogłyby sugerować coś innego, bo przecież widzimy na nich m.in. chłopaków w pomarańczowych strojach dla szczególnie niebezpiecznych więźniów, to był to jednak czas spędzony jak najbardziej legalnie. To bowiem areszt z Grójca stał się wtedy planem zdjęciowym do najnowszego teledysku – do piosenki “W niebie miejsca nie ma”.

Sama piosenka opowiada o machinacjach w niebie, hazardzie, którego stawką była miłość, braku akceptacji dla uczucia, znaczeniu przypadku i o nieczystych zagraniach. Gdy dodamy do tego, że w klipie znalazło się miejsce dla ekipy antyterrorystycznej czy dla rapera WuWunio (znanego m.in. z serialu “Wawa non stop”), to mamy już taki malutki scenariusz na kolejnego hita od Basty!

Ponoć wielu z “prawdziwych” osadzonych miało wielką chrapkę zagrać u boku pięknych dziewczyn, Evy i Asi, jednak – zapewne ze względów bezpieczeństwa – musieli obejść się smakiem. Jednak, jak mogę Was tu i teraz zapewnić, wszyscy już niedługo będziecie mogli poznać efekty pracy ekipy filmowej w Grójcu, a więc zobaczyć najnowszy teledysk Basty do piosenki pt. “W niebie miejsca nie ma”.

Zobaczcie już teraz kilka zdjęć z planu wyłuskanych przez naszego reportera śledczego z akt FB!

Eva Basta, Asia, Basta w pace

Stary, ale skuteczny sposób na bogatego właściciela luksusowego samochodu – zauroczyć, odwrócić uwagę i …

Basta, W niebie miejsca nie ma klip

… ukradkiem wprowadzić swoich ludzi do gry!

Eva Basta

Gdy numer się uda, trzeba przetransferować “brudne” pieniądze – stąd takich dużych rozmiarów torebka!

Eva Basta, Asia, Basta w pace 3

Dobrze jednak mieć zaprzyjaźnionych “klawiszy”, którzy w razie wpadki wspomogą za więziennymi murami

Eva Basta, Asia

W razie odmowy współpracy zawsze pozostaje argument siłowy

Eva Basta, Asia, Basta w pace 2

Sterroryzowanie personelu więzienia nie jest takie trudne

W niebie miejsca nie ma klip

Ale nie każdy posiada wrodzony instynkt samoobrony

Bogus, Basta w pace

Wtedy pozostaje pogodzić się z tym, co jest

Bogus, Basta w pace 2

W pełni zaakceptować nowe zasady

W niebie miejsca nie ma klip 2

A być może przyjdzie czas na opamiętanie i skruchę

Zdjęcia pochodzą ze strony (Facebook): http://on.fb.me/14xjyPe
Odwiedź oficjalną stronę WWW Basty: http://bit.ly/1guwyao
Zobacz także notkę z Aresztu Śledczego w Grójcu: http://bit.ly/1cWkDam

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>