BALTONA GIRLS – czy to będzie „Super Hit”?

Źródło: http://bit.ly/1bScAde
 

Paręnaście dni temu niemal równocześnie z dwóch różnych źródeł dotarła do mnie ta sama informacja – na polskiej scenie muzycznej szykuje się projekt wyjątkowy na wzór ukraińskiego MIRAMI czy choćby rosyjskiego SEREBRO. Szykuje się trio pięknych i utalentowanych kobiet, które mają wstrząsnąć polską sceną taneczną. Wszystko ma być zrobione z pompą, bez oszczędzania, profesjonalnie. Niemal natychmiast sięgnąłem po komputer i rozpocząłem internetowe poszukiwania polskich ślicznotek. Nie minęło sporo czasu, kiedy natknąłem się na BALTONA GIRLS i ich debiutancki klip „Super Hit”. Pomyślałem – to jest to!

Odwiedzając fan-page dziewczyn z BALTONA na Facebooku z rozczarowaniem odkryłem, że nie ma tam wielu informacji. Chciałem być jak najbardziej rzetelny i zdecydowałem się napisać wiadomość do zespołu z prośbą o więcej informacji. Niestety, nie otrzymałem jak dotąd żadnej odpowiedzi. BALTONA GIRLS będzie musiała pozostać jeszcze tajemnicza, i kto wie, czy nie jest to bardziej zagranie marketingowe, niż zwykłe niedopatrzenie.


Sukcesu, a nawet porażki, nie buduje się tak po prostu. Zespół założył fan-page’a już w połowie lutego 2012 roku, a w czerwcu 2012 roku można było posłuchać ich debiutanckiego singla „Super Hit”. Koniec listopada 2012 roku to dobra wiadomość dla dziewczyn, którą dzielą się z fanami – rozpoczęły wtedy współpracę z wytwórnią My Music. Już wtedy dziewczyny zapewniały, że niedługo będziemy mogli je nie tylko usłyszeć, ale i zobaczyć. Słowa dotrzymały.

18 marca 2013 roku pojawiła się pierwsza fotografia, trzy piękne dziewczęta, blondynka, szatynka i ruda, trzy typy urody, niemal trzy archetypy męskich pragnień. Były to, kolejno: Agnieszka, Sabina i Beata. I choć prace nad pierwszym klipem BALTONA GIRLS dopiero miały się rozpocząć, jako ciekawostkę zdradzę, że można je było we trzy obejrzeć w klipie rapera KaRRamBu$ – do utworu „Smacznego!”.

Zobaczcie:

KaRRamBa to nowy projekt Marcina Kytlińskiego, znanego szerzej z projektu PeWeX („Dziunia”, „Mam Yorka”, „Tap Madl” i inne), a „Smacznego!” to debiutancki singiel w nowym projekcie. Ma być prześmiewczo, imprezowo i tanecznie. W powyższym klipie, obok tria BALTONA GIRLS, wystąpiła NOELA oraz fotomodelka Patrycja Malinowska. Pierwszy etap lansowania BALTONA GIRLS się rozpoczął. Dziewczyny świetnie wypadły przed kamerą, zwłaszcza rudowłosa Beata. I nic więcej nie było potrzeba, tylko rozbudzić apetyt, pokazać je i dać nadzieję na więcej.

BALTONA GIRLS kontynuowały epizodyczną przygodę ze szklanym ekranem, a zobaczyć je można było w kolejnym klipie CRYSTAL LAKE & MIRAMI – do utworu „Holiday”.

W hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim rozpocząłem poszukiwania naszych dziewczyn i znalazłem, m.in. tańczącą na barze znowuż Beatę. Poszukajcie pozostałych dziewczyn!

Końcem maja pojawiła się informacja, że debiutancki klip BALTONA GIRLS zostanie nakręcony w Rzeszowie. I odbyły się w tej stolicy innowacji dwa dni zdjęciowe w klubie Fashion Time. Później mieliśmy okazję obejrzeć zdjęcia z planu, kolorowe fotografie, słodkie ujęcia niczym z klipu „California Gurls” Katy Perry i Snoop Dogga. Ale na premierę jeszcze nie była pora.

W kolejnym klipie, również zrealizowanym w Rzeszowie, mogliśmy obejrzeć Beatę jako ponętną ognistowłosą kowbojkę. Był to klip projektu Benny G vs BBX – „Feel It Way Down”.

Po tym tak długim rozbudzaniu ciekawości mogliśmy w końcu zobaczyć długo oczekiwany debiutancki teledysk do singla „Super Hit”. Nie ma co ukrywać, że już samym tytułem poprzeczka została podniesiona wysoko. Pozostaje pytanie: czy będzie to super hit?

Źródło: http://bit.ly/1bScAde

Dziewczyny z BALTONA GIRLS śmiało i otwarcie nawiązują do PeWeXa

Źródło: http://bit.ly/1bScAde

Beata, nie ma co ukrywać, liderka grupy i osoba niezwykle fotogeniczna

Niewątpliwie, piosenka nawiązuje do stylu Marcina Kytlińskiego, do czego zresztą jej słowa bezpośrednio się przyznają, do stylu ironicznego rapującego disco. Produkcja ma zamiary zdystansować PEWEXA prezentując swój hit.

Źródło: http://bit.ly/1bScAde

Od rudowłosej piękności nie można oderwać oczu!

Źródło: http://bit.ly/1bScAde

Ale dlaczego nie dać pragnieniom nadziei na trzy?

Piosenka i klip mają rozbudzać żądze i chyba spełniają to w naddatku. Świetnie się go ogląda, a różowo-niebieskawe kolory klubowe to ułatwiają. Ruda dziunia smakuje wybornie i widać od razu, kto tu rządzi. Agnieszka i Sabina trochę bardziej schowane, troszkę jeszcze, widać, nie odnajdujące się aż tak przed kamerą. Ale wszystko jest na dobrej drodze. Obejrzałem ten klip kilkukrotnie i ze zdumieniem zauważyłem, że coraz bardziej mi się podobał: zakreślił we mnie drogę od dwóch przeciwstawnych odczuć, drogę od kit(cz)u do hita. I choć może powiedzieć o nim „Super Hit” to zdecydowanie za dużo, ale jak na debiut to jest sporo i coś mi się wydaje, że BALTONA GIRLS zaskoczy nas jeszcze mile, a kolejne utwory, a raczej teledyski, będą jak spadające bomby, tworzące coraz to nowe ofiary zauroczenia, coraz to szersze rzesze męskich fanów.

Źródło: http://bit.ly/1bScAde

To nie żarty, to dziewczyn party; tu: Agnieszka

Źródło: http://bit.ly/1bScAde

Dwie niunie na wypasie, między nimi Ty!

Obejrzyjcie debiutancki klip BALTONA GIRLS – „Super Hit”:

Odpowiedzcie na pytanie: czy to jest hit czy kit?

Źródło: http://on.fb.me/1935wGe
http://bit.ly/1bScAde
http://bit.ly/1938L0q
http://bit.ly/1hRUpSl
http://bit.ly/19BLaD4

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do BALTONA GIRLS – czy to będzie „Super Hit”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>