B-QLL i “Łapy w górę”

impreza-disco-polo
 

W styczniu 2013 roku duet Ombre i Jaco z grupy B-QLL zaprezentowali swój najnowszy teledysk pt.: “Łapy w górę”. Już wcześniej Redakcja IDP pisała – a w zasadzie Mr Coco Jamboo – że trwają prace nad tym wideoklipem. W materiale zapowiadającym ukazanie się teledysku Ombre zdradził widzom, że dziewczyny nigdy wcześniej nie występowały w teledyskach, a jedna z dziewczyn stwierdziła, że w materiale filmowym będą – cytuję – “cycki”. To oczywiście była informacja żartobliwa i natychmiast została zdementowana przez Marcina.

Najnowsza produkcja B-QLL osiągnęła szczyt profesjonalnego montażu i niczym się nie różni od podobnych produkcji światowych gwiazd muzyki dance. Chłopcy prezentują się na kosmicznych rowerach, a dziewczyny odziane w skąpe stroje wiją się do taktów spontanicznego i dynamicznego kawałka. Łapy w górę same się podnoszą. W tle zmieniające się litery tworzą najważniejsze frazy z tekstu. Aż trudno uwierzyć, że tancerki są amatorkami. Znacznie łatwiej uwierzyć, że są bardzo ładne i pociągające. Ale, aby uwierzyć, trzeba zobaczyć. „To jest ta chwila, miejsce i czas”. Be cool.


Źródło: http://www.facebook.com/pages/B-QLL/222579244435412

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>