Autorskie kolędy od AGNUS!

AGNUS Agnieszka Dondalska 2
 

Święta to okres wyjątkowy, okres, w którym zupełnie obcy czy obojętni sobie ludzie, którzy na co dzień mijają się zwykle na ulicy, w windzie, w pracy, w szkole, stają się sobie życzliwsi pamiętając o pewnej radosnej nowinie, jaką było przyjście Zbawiciela. I choć do dziś istnieją spory co do autentyczności tej historii, a interpretacje wydarzeń sprzed ponad 2000 lat są tak liczne, że trudno tu dojść do ładu i pozbawić się wszelkich wątpliwości, to jednak święta, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, uwalniają z ludzi odrobinę dobroci, która przejawia się w gestach, słowach, a czasem w czynach.

Nic nie nastraja do uczucia przepełnionego miłością bardziej jak uprzednia “kąpiel” duszy, która może się odbywać w budynkach sakralnych, zaciszach domowych, wszędzie, a jednym z silniejszych bodźców, które pozytywnie wpływają na człowieka, jest muzyka. Gdy muzyka jest liryczna, spokojna, gdy podejmuje w słowach piosenek tematy ważne, gdy jest wykonana przez prawdziwych artystów w swoim fachu, wtedy działa nadzwyczaj intensywnie i potrafi przenieść człowieka do zupełnie innego, niemal transcendentalnego, świata, w którym “dobra” nowina jest naprawdę dobra, a w duszy, zamiast niepokoju, gości spokój.

Tak działa Agnieszka Dondalska (AGNUS) i jej kolędy, które pozwalają się radować, czcić Jedynego, uśmiechać i brać udział w czymś ważniejszym, niż codzienny zgiełk. Ta sama AGNUS dobę temu opublikowała na swoim kanale w YouTube autorską kolędę pt. “Przyszedł na ziemię Zbawiciel”. Teraz wszelkie uprzednie wątpliwości znikły jak senne mary i nikt nie wątpi, że uczestniczymy w czymś szczególnym.

Posłuchajcie kolędy AGNUS pt. “Przyszedł na ziemię Zbawiciel”:

Słowa: AGNUS – Agnieszka Dondalska
Muzyka: Robert Biaduń

Chcąc pozostawić Was w tym pięknym nastroju zapraszam do wysłuchania innych kolęd AGNUS. “Lulaj dziecino mała” to kolęda opublikowana na kanale artystki w lutym br., która nie tyle może ululać nas do snu, ale raczej ululać wszelkie troski i obudzić w nas uczucia matczynej dobroci i miłości.

Posłuchajcie i obejrzyjcie teledysk AGNUS do utworu “Lulaj dziecino mała”:

Słowa: AGNUS – Agnieszka Dondalska
Muzyka: Robert Biaduń

Na koniec obejrzyjcie i wysłuchajcie trzeciej autorskiej kolędy od AGNUS – “Betlejemska miłość”, która ogłasza radosną nowinę nastania w Betlejem czasu miłości, związanego z narodzinami Jezusa.

AGNUS – “Betlejemska miłość”:

Słowa: AGNUS – Agnieszka Dondalska
Muzyka: Robert Biaduń

Źródło: http://bit.ly/1hliJha

Wprowadził: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>