AREK BRAXTON i singiel „Złoty piach” [mp3]

Arek Braxton Zloty piach
 

Pod pseudonimem Arek Braxton kryje się artysta, prezenter i twórca programu „Muzyczna Strefa” ITV znany również z programów „Muzyczne Hity Kawy czy Herbaty”, który staje się nadzieją na odnowienie i odświeżenie polskiej sceny muzycznej.

Pierwszym singlem Braxtona była „Sztuka Latania”, która stała się od razu wielkim przebojem w rozgłośniach radiowych. Przebój Lady Pank z lat 80-tych w wykonaniu Braxtona został zabarwiony klubowymi bitami, przez co znana wszystkim piosenka nabrała nowego brzmienia i nowoczesnego feelingu. „Sztuka Latania” gościła przez wiele miesięcy na szczytach radiowych list przebojów. Na fali popularności w 2005 r. Arek Braxton uznany został przez czytelników „Życia Warszawy” i słuchaczy „Radia Wawa” za najlepszego artystę roku i ukazała się na składance Supernowe Radia Wawa.

Arek Braxton znany jest ze swojej scenicznej energii. Dzięki charyzmatycznemu wokaliście i świetnym muzykom koncerty Braxtona są widowiskiem i wzbudzają wielkie emocje wśród publiczności. Czy to na dużym koncercie, czy na kameralnym recitalu oprócz znanych już przebojów artysty, takich jak „Sztuka Latania” czy „Miłością pachnie świat”, usłyszeć można nowe kompozycje, jednakże całość utrzymana jest w charakterystycznym dla Braxtona klimacie muzyki tanecznej. Koncerty Braxtona cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem publiczności, dlatego zapraszany jest na duże imprezy plenerowe czy recitale w całej Polsce.

Obecnie Arek Braxton przygotował show z piosenkami Lat 80-tych „Kolorowe Przeboje Dekad” oraz promuje w rozgłośniach radiowych i telewizyjnych najnowszy hit „Złoty Piach”, którego premiera odbyła się w Radiu PLUS.

Posłuchajcie singla Arka Braxtona pt. „Złoty piach” (wersja EXTENDET)!

AREK BRAXTON – „Złoty Piach” EXTENDET

Źródło: Materiały prasowe

Udostępnij!

4 komentarzy do AREK BRAXTON i singiel „Złoty piach” [mp3]

 1. pavlos pisze:

  Doooobre, to mi sie podoba 😉 bedzie wiecej numerow Braxtona??

   
 2. marek viola bydgoszcz pisze:

  Braxton to super gosc znamy go z Helu gdzie co roku spedzamy wakacje gdyby nie on wieczory byly by zbyt spokojne,a jego muza jest na fali ZLOTY PIACH JUZ ZAWSZE BEDZIE NAM SIE KOJAZYL Z ARKIEM I HELEM POZDRAWIAMY CIE aREK,,,

   
 3. Paulina Poznań pisze:

  Złoty Piach to Hit Radia Plus aż dziwne że piosenka jeszcze nie jet tak popularna jak ona tańczy dla mnie weekendu, Kocham Arka Braxtona:)

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>