AGNUS i klip „Serce matki wszystko przebaczy”

idp opiniotworczy
 

Pod koniec kwietnia tego roku na stronie IDP pisałem o artystce o pseudonimie AGNUS przy okazji prezentacji piosenki i klipu pt. „Bo miłość ma swój rytm”. Teraz mam dla Was kolejną propozycję muzyczną od Agnieszki Dondalskiej.

Jest to teledysk do piosenki pt. „Serce matki wszystko przebaczy”. Słowa piosenki napisała AGNUS, czyli Agnieszka Dondalska, muzykę skomponował Robert Biaduń. Materiał wideo przygotowała firma Film Studio Waldemar Detmer.

Piosenka na portalu YouTube ukazała się 10 maja 2013 roku na kanale Wydawnictwa ESKA. Jej powstanie zostało zainicjowane niezwykle doniosłym świętem, Dniem Matki. Sama piosenka, jak zapowiada artystka, znajdzie się na jej autorskiej płycie.

Zobaczcie ten materiał, w którym nie ma potrzeby dyskutować nad warsztatem wokalnym autorki, bo jest po prostu dobry, a jest potrzeba zatracenia się w muzyce i treści. Treść jest podziękowaniem osobie najbliższej, mamie, która, i przebaczy, i zrozumie, i ból ukoić umie, i czułością otoczy. I choć Pan Coco Jamboo nigdy nie był matką i raczej nią nie będzie, to potrafi, tak jak mama potrafi otoczyć swoje dzieci miłością, otoczyć tę piosenkę empatią, i zrozumieć, że są w świecie pewne wartości uniwersalne, odporne na zmianę, na pluralizm, na sceptycyzm, a jedną z nich jest wartość, jaką jest matka. Po prostu.

Źródło: http://www.youtube.com/user/WydawnictwoESKA?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>